Jazyky

Akce proběhne:
10. leden 2018 – 11. leden 2018

info_rozhlas.jpg

Farnost Bošovice vás zve v neděli 14. 1. v 16 hodin do kostela sv. Stanislava na 5. Hodinu zpěvu koled. Koledy zahraje a zazpívá dětská cimbálová muzika Jamírek z Újezdu u Brna. Pro děti jsou připraveny úkoly a odměny, pro všechny zajímavé povídání. Zpěvníčky budou k dostání na místě. Po programu možnost prohlídky betléma.

Společnost Penny Market hledá doručovatele na roznos letáků Penny v naší obci. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 775 171 103.

Našli se klíče na ulic Dolní. Jedná se o svazek 3klíčů s klíčenkou. K vyzvednutí jsou na obecním úřadě.

MUDr. Víšková, zdravotní středisko Otnice nebude od 15.1. - 20.1.2018 ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Pikolon Šaratice.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Charita Hodonín děkuje všem, kteří přispěli na Tříkrálovou sbírku v Bošovicích.Vybralo se celkem  : 39.927,- Kč.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Vážení rodiče, zveme Vás na přednášku "O školní zralosti"  ve středu 10. ledna v 16, 30 hod. v budově základní školy Bošovice. Doporučujeme ji rodičům dětí z mateřské školy,zejména rodičům předškoláků. Zve ZŠ a MŠ Bošovice.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 11.1.2018 v době od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

banner_mojeodpadky.png  www.mojeodpadky.cz

Vyplnění odpadového dotazníku,inventury stanoviště

Bonus za snižování produkce odpadů (BS) a bonus za efektivní využívání nádob a pytlů (BV) můžete získat jednoduchou cestou, po přihlášení do svého odpadového účtu vyplnit odpadový dotazník a potvrdit inventuru stanoviště.

Pokud nebude vyplněn odpadový dotazník a potvrzena inventura stanoviště do 31.12.2017 nelze uznat maximální možnou slevu !

Výzva občanům - kan. přípojky

Vyzýváme občany, kteří ještě neuhradili doplatek na přípojku splaškové kanalizace, aby tak učinili v co nejbližším možném termínu na číslo bankovního účtu: 5327731/0100  nebo osobně na obecním úřadě!!!

Změna otevírací doby - SD

Od 3.6.2017 je změna otevírací doby na sběrném dvoře. Otevřeno bude vždy jen v sobotu od 8.00 do 17.00 hodin.

Obec Bošovice
Náves 291
683 54 Bošovice

datová schránka: fc2bpia