Zveřejněno 24. 8. 2015

Pozvánka do Vyškova na besedu s akademickým architektem Davidem Vávrou

Proběhne: 01. 09. 2015 –

Dobrý den,

srdečně Vás zveme na besedu s akad. arch. Davidem Vávrou, která proběhne v úterý 1. září 2015 v 17:00 hodin v Galerii Orion Muzea Vyškovska v rámci zahájení výstavy jeho koláží Alois Musil jako inspirace. Současně se bude promítat jeden z dílů Šumných stop – Izrael Bauhaus (a možná přijde i Alois Musil). Vstupné na besedu s autorem a promítání filmu je 50 Kč.

Akademický architekt David Vávra je autorem architektonického a výtvarného řešení stálé expozice věnované životu a dílu Aloise Musila. Osobnost rodáka z Rychtářova zaujala Davida Vávru natolik, že se nechal inspirovat jeho fotografiemi, knihami apod. a vytvořil kolekci originálních koláží. Koláže byly pro veřejnost k vidění jen velmi krátce při příležitosti otevření nové expozice. Nyní budou mít zájemci opět možnost prohlédnout si je v Galerii Orion Muzea Vyškovska, a to až do 1. 11. 2015.

Těšíme se na Vaši návštěvu!!!

Ivana Fleková

Muzeum Vyškovska, příspěvková organizace