Zveřejněno 5. 10. 2015

POSLANEC ING. ARCH. JAROSLAV KLAŠKA OTEVŘEL KONTAKTNÍ MÍSTO VE VYŠKOVĚ

Proběhne: 05. 10. 2015 – 31. 12. 2015

Vážení spoluobčané, srdečně Vás zdravím jménem pana poslance Ing. arch. Jaroslava Klašky.
Jak možná mnozí víte, poslanec Klaška otevřel na konci září své kontaktní místo ve Vyškově (Hřbitovní 6, budova Orlovny).

Otevřením kontaktního místa ve Vyškově chce dát příležitost lidem z regionu, aby se jednoduše mohli setkat se svým poslancem. V brněnské kanceláři pana poslance navštěvují zejména lidé z Brna a okresu Brno-venkov. Ale protože je zvolený za celý Jihomoravský kraj, chce být k dispozici i u Vás .

Kancelář poslance pro region Vyškovsko je veřejnosti k dispozici každé 3. pondělí v měsíci po předchozí domluvě. Kontakt: Bc. Jan Novotný, 777
001 799, kancelar@jaroslav-klaska.cz

Pan poslanec je otevřený spolupráci. Proto se na něj můžete obracet s Vašimi názory, problémy či žádostmi o dotace (pan poslanec byl sám 8 let starostou města Šlapanice). Můžete jej také zvát na různé akce a pan poslanec za Vámi rád přijede