Zveřejněno 16. 10. 2015

Hlášení obecního rozhlasu 16.10.2015

Proběhne: 16. 10. 2015 – 18. 10. 2015

Česká pošta Otnice přijme doručovatelku listovních zásilek. Nutný řidičský průkaz sk.B. Zájemci se hlaste na tel.čísle : 730 676 587.

Bauhaus Brno nabízí široký výběr plotů,pletiv nebo zástěn pro Váš dům a zahradu. A vše ro stavbu či opravu plotu pohodlně a rychle nakoupíte v Bauhaus Drive -In Arénách, např. okrasné štípané tvárnice nebo beton b20 pro všechny zábradlí i betonářské práce, balení 25kg.Nabídku společnosti Bauhaus najdete také na www.bauhaus.cz

Květinářství Ondrůjová Bošovice oznamuje,že přijímá objednávky na dušičkové kytice a věnce.

Firma PRAMOS Vám v tomto měsíci nabízí kvalitní okna se slevou 50 % a žaluziemi zdarma.Pro bližší informace volejte na bezplatnou linku 800 100 111,nebo navštivte obchodní kancelář firmy PRAMOS v Šitbořicích, ul. Brněnská č. 577.

Vážení občané,společnost Terra Group Investment, a.s. pro Vás připravila nákup elektrické energie a zemního plynu prostřednictvím hromadné elektronické aukce během měsíce října a listopadu. Každé pondělí a středu od 16.00 hodin do 18.30 hodin bude probíhat  sběr dat s registrací  na obecním úřadě Bošovice nebo ve vestibulu  kulturního domu vždy za přítomnosti pracovníka aukční společnosti pana Juráka. V uvedených dnech přineste sebou poslední vyúčtování za elektřinu a zemní plyn a aktuální smlouvu s dodavatelem energií, dále SIPO platbu a občanský průkaz. Svou účastí v aukci si  můžete snížít Vaše náklady za energii a plyn.

Dne 13.10.2015 se našel svazek klíčů u pohostinství na Návsi. Na svazku je klíč s přívěškem- botičkou. K vyzvednutí je na obecním úřadě.

Na poště je již delší dobu v igelitce dámský svetr s pruhy. Vyzvednout si jej můžete na poště.

V sobotu  17. října 2015 se koná v kulturním domě v 15.00 hod. výstava s ochutnávkou koláčů, buchet, štrůdlů, cvibochů, bábovek a mimo soutěž     i domácího chleba a olip. Místo vstupného je možno vzít na výstavu jeden plech uvedeného artiklu nebo 1 kus bábovky či domácky upečený chléb. Pečivo nutno dodat do 13.30 hod. Soutěžícím a dětem vstup zdarma  i s ochutnávkou.  Soutěž bude vyhodnocena a oceněna věcnými dary. Zveme všechny občany, jejich děti i vnoučata. Výstavu s ochutnávkou bude provázet živá hudba, občerstvení zajištěno.Srdečně zvou Moravané z Bošovic.

Zahradnictví Jitka Hrozková z Lovčiček přijímá objednávky na dušičkové vazby květin.

Podvalák Bošovice pořádá v neděli dne 18.10.2015 v 15.00 hodin drakiádu na letišti v Bošovicích. Občerstvení zajištěno a pro děti jsou připraveny diplomy a malé odměny. Za deštivého počasí drakiáda nebude.

Dne 8.10.2015 v dopoledních hodinách se u Hájku našla registrační značka osobního vozu. K vyzvednutí je na obecním úřadě.

U Pohostinství na Návsi - na zastávce autobusu se ztratila černá taška se žákovskou knížkou, notami a přezůvkami. Prosíme občany pokud tašku najdete prosím zaneste ji do Pohostinství na Návsi.

Železodům Újezd u Brna zahájil prodej ovocných stromků: např. Jabloně, Hrušky,Meruňky, Broskve,Švestky,Třešně, Višně,Angrešt,Rybíz a jiné.Všechny stromky jsou cerifikované s kořenovým obalem.

Obec Bošovice informuje občany, že na 4 místech v Bošovicích , konkrétně na ulicích : Vrchní, Dolní,Vyhlídka a samoobsluha u Vašulků byl umístěn navíc modrý kontejner na sběr papíru. Výtěžek z těchto modrých kontejnerů bude poskytnut ZŠ a MŠ Bošovice.

Dne 21.9.2015 byl nalezen v uličce na ulici Vrchní 4 klíč na fialové šnůrce. K vyzvednutí je na obecním úřadě.

Ode dne 21.9.2015 nabízí MUDr.Víšková , zdravotní středisko Otnice očkování proti chřipce.

Obec Bošovice nabízí k prodeji posledních ks DVD z 10.setkání rodáků a přátel Bošovic. Cena je 40,- Kč.

Společnost Beton Brož Otnice oznamuje zákazníkům že zahajuje posezónní výprodej nestandartních betonových výrobků za ceny od 100,- Kč/m2. Výprodeje budou probíhat o sobotách, počínaje dnem 19.9.2015 v době od 8.00 - 11.hodin. Bližší informace na tel.čísle : 544 120 620.

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve všechny občany na výstavu užitkové a dekorativní keramiky. Výstava potrvá až do 20.října, otevřeno denně od 10.00 do 18.00 hodin. Výstava je prodejní a vstup na samotnou výstavu je zdarma.

Otničtí zahrádkáři nabízí lisování ovoce. Lisování probíhá každou sobotu a pokračovat se bude  každou sobotu až do odvolání.

Pan David, Zdounky, bude každý čtvrtek  od 10:00 do 10:30 hodin prodávat čerstvá vejce, včelí med, domácí klobásy, vepřové paštiky, brambory a českou zeleninu, rajčata, kedlubny, kečup.

Jatka Borkovany budou vždy ve čtvrtek od 11.30 do 12.30hod. (od 11:00 do12.00hod) prodávat  čerstvé maso a uzeniny.

Sběrný dvůr je nyní  otevřen každou středu od 11.00 hod až do 18.00hod. V sobotu je otevřen od 8.00 - 14.00 hod.

Obec Bošovice nabízí spoluobčanům poslední ks kompostérů.Kompostér je vydán bezplatně každému občanovi s trvalým pobytem v Bošovicích. Stačí jen vyplnit smlouvu na obecním úřadě s platným občanským průkazem a kompostér je natvalo