Zveřejněno 9. 12. 2015

Hlášení obecního rozhlasu 9.12.2015

Proběhne: 09. 12. 2015 – 10. 12. 2015

Sběrný dvůr bude 26.12.2015 uzavřen.

Richard Weis, Pod Tvrzí 195, zahájil prodej vánočních stromků. Nabízí široký výběr za příznivé ceny. Stromky si můžete zakoupit ve všední dny od 15 do 18 hodin a o víkendech od 9 do 11 hodin.

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Bošovice vyhlašuje  výběrové řízení na místo asistenta pedagoga v ZŠ a MŠ  Bošovice na úvazek 0,5, od 1. 1. 2016 do 30.6. 2016. Požadujeme   minimálně středoškolské vzdělání, výhodou je studium pro asistenty  pedagoga,  občanská a morální bezúhonnost,  dobrý zdravotní stav.Přihlášky zasílejte do 14. 12. 2015 na adresu: Základní škola a Mateřská škola Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace, Školní 106, 683 55 Bošovice nebo na email: zs.bosovice@volny.cz. K přihlášce je nutné doložit: > kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání +  strukturovaný profesní životopis s uvedením telefonického a emailového kontaktu a adresy. Předpokládaný termín osobních pohovorů v rámci výbětrového řízení 16. - 17. 12. 2015.

ZŠ Bošovice srdečně zve všechny spoluobčany na závěrečné divadelní představení pohádky Tři oříšky pro Popelku ve středu 9.12.2015 v 16.00 hodin v kulturním domě.

Rybářství Pohořelice pan Veselý bude v úterý 8.12.2015 v době od 14.15 do 14.30 hod. před obecním úřadem prodávat živé ryby,vejce,víno. Kapr 80,- Kč/kg, výběr 90,-Kč/kg, amur 100,- Kč/kg, Tolstolobik 58,- Kč/kg, pstruh 150,- Kč/kg. Na požádání ryby zabije a vykuchá.

„Vážení občané, přijďte nakoupit vánoční dárky na brněnské výstaviště, kde se až do neděle 13. prosince konají tradiční Vánoční trhy s více než čtyřmi stovkami prodejců. Rádi bychom Vás rovněž pozvali na bohatý doprovodný program, který zahrnuje více než 30 koncertů, hudebních, divadelních a tanečních představení. Více informací na webových stránkách www.bvv.cz

BAUHAUS v Brně na Heršpické nabízí nejširší výběr vánočních stromků, řezaných dánských jedlí Nordmann, v různých výškách za nejlepší ceny. Navíc od 12. prosince již tradičně BAUHAUS naděluje stokorunovou slevu na kapra při nákupu nad tisíc korun.   A pokud nevíte co pod stromeček, pak v BAUHAUSu najdete spoustu nápadů na dárky včetně dárkových poukázek. Nabídku společnosti BAUHAUS najdete také na www.bauhaus.cz Na Vaši návštěvu se těší BAUHAUS Brno.“

Drůbežárna Prace bude v úterý 8.12. v 15:00 hod. u o.ú. prodávat:kuřice - cena 170 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kůže - cena 5 Kč/ks.

Jednota Orel Bošovice, farnost Bošovice a obec Bošovice pořádají tradiční vánoční koncert v neděli 13.prosince od 16.00 hodin v Chrámu páně sv.Stanislava v Bošovicích. Zahraje a zazpívá hudební skupina varhanního virtuosa Tomáše Jeřábka.

ZŠ A MŠ Milešovice ve spolupráci s RK Model Vás zvou na výstavu železničních modelů v provozu na kolejišti Milešovice v neděli 13.prosince 2015 od 9.00 do 17.00 hodin v základní škole Milešovice.

Úřad práce upozorňuje,že do konce roku 2015 mají držitelé dočasných průkazů osoby se zdravotním postižením (OZP) a průkazů mimořádných výhod možnost, zajistit si výměnu za nový průkaz OZP. V případě, že tak neučiní, nebudou moci po 1. 1. 2016 využívat žádné benefity a nároky, které jim z vlastnictví průkazu vyplývají.

Pošta Bošovice má nově v provozu terminál sazky, který umožňuje příjem sázenek, prodej vstupenek, dobíjení všech mobilních operátorů a prodej losů společnosti Sazka.

Agro Dambořice  - farma Šerůčky nabízí k prodeji jablka : Idaret za cenu 13,- Kč/kg - 1. jakost , 10,- Kč/kg - 2. jakost a nestandart -3,5 Kč/kg. Prodej v pracovní dny - nepřetržitý. SO - NE  prodej od 16. 00 do 19.00 hod.

Sběrný dvůr je v zimním období   otevřen každou středu od 11.00 hod až do 17.00hod. V sobotu je otevřen od 8.00 - 14.00 hod.

Obec Bošovice informuje občany, že na 4 místech v Bošovicích , konkrétně na ulicích : Vrchní, Dolní,Vyhlídka a samoobsluha u Vašulků byl umístěn navíc modrý kontejner na sběr papíru. Výtěžek z těchto modrých kontejnerů bude poskytnut ZŠ a MŠ Bošovice.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan David, Zdounky, bude každý čtvrtek  od 10:00 do 10:30 hodin prodávat čerstvá vejce a další zboží.

Jatka Borkovany budou vždy ve čtvrtek od 11.30 do 12.30hod. (od 11:00 do12.00hod) prodávat  čerstvé maso a uzeniny.

Obec Bošovice nabízí spoluobčanům poslední ks kompostérů.Kompostér je vydán bezplatně každému občanovi s trvalým pobytem v Bošovicích. Stačí jen vyplnit smlouvu na obecním úřadě s platným občanským průkazem a kompostér je natvalo ve vlastnictví občana.Služba je zcela zdarma . Využijte této nabídky.