Zveřejněno 6. 1. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 6.1.2017

Proběhne: 06. 01. 2017 – 07. 01. 2017

Obec Bošovice informuje spoluobčany že jsou  k vyzvednutí na obecním úřadě kalendáře na rok 2017 "Bošovice na historických pohlednicích" . Kalendáře jsou vydávány zdarma v počtu 1ks na obydlený rodinný dům.

Nově lze naladit na kanále CH11 což je 219,5MgHz programy : STV 1 HD, STV 2 HD, NOE digitálně a TA3. Stanice Markíza a některé slovenské programy nemají v ČR vysílací práva.

V sobotu 7. ledna 2017 se v Bošovicích uskuteční Tříkrálová sbírka pro potřeby Charity. Koledníčci navštíví domácnosti od 14 hodin. Děkujeme za podporu.

Dne 6.1.2017 se  našli klíče na Návsi. K vyzvednutí jsou na obecní úřadě.

Pohostinství na Rynku 315,Dambořice přijme brigádníky do kuchyně na víkendový provoz a dále přijmou na hlavní pracovní poměr číšníka nebo servírku . Více informací buď osobně na provozovně nebo na tel. 602 167 852.

Farnost Bošovice Vás zve v neděli 8. Ledna v 16 hod do kostela na 4. Hodinu zpěvu koled. Přijďte si s námi na závěr vánoční doby zazpívat koledy a dovědět se to, co vám v hodině dějepisu neřekli. S dětmi si můžete zasoutěžit a prohlédnout si dřevěný kostelní betlém. Po Hodině zpěvu naváže na faře zdarma malé teplé občerstvení, prohlídka muzejních sbírek s výkladem a kvíz pro děti i dospělé. Dobrovolné vstupné z Hodiny zpěvu bude věnováno na pořízení dřevořezby stáje a případně dalších figurek do našeho betléma.