Zveřejněno 9. 6. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 9.6.2017

Proběhne: 09. 06. 2017 – 11. 06. 2017

Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

Drůbežárna Prace bude v pátek 9. 6. v 16:15 hod. prodávat: kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks,káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

Firma ASN HAKR Brno s. r. o. oznamuje, že hledá do svého týmu v Újezdě u Brna  posilu na pozice: obráběč plastů a údržbář. Požadují zručnost, časovou flexibilitu a samostatnost. Nabízí jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování a příspěvek na důchodové připojištění. Nástup možný ihned na pracovní poměr i na brigádu. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu jarosova@hakrbrno.cz, zašlete na sídlo firmy nebo kontaktujte paní Jarošovou na telefonním čísle 775 415 042.

Sběrný dvůr bude mít od soboty 3.6.2017 novou otevírací dobu . Otevřen bude vždy jen v sobotu od 8.00 do 17.00 hodin.

Společnost Beton Brož Otnice přijme do pracovního poměru pracovníky těchto profesí : Vedoucí výrobní linky, technika reklamací a výroby, strojníka, skladníka,stolaře a skladovou účetní. Nástup možný ihned. Bližší informace o nabídkách práce na našich webových stránkách v sekci nabídky zaměstnání , popř. na webových stránkách firmy Beton Brož Otnice.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Bošovice vyhlašuje výběrové řízení na místo učitele/učitelky  1.stupně  základní školy.Nástup od 28.8.2017.

Nabízíme:

rodinné prostředí malotřídní školy, vybavení učeben interaktivními tabulemi, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání.

Požadujeme :

kvalifikace dle zákona (učitelství pro 1.stupeň ZŠ), občanskou a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost anglického jazyka vhodná, hudební nadání vítáno.

Přihlášky zasílejte do 12.6.2017 na adresu : Základní škola a Mateřská škola Bošovice, Školní 106, 68355 Bošovice. K přihlášce je nutné doložit : 1) kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání 2) strukturovaný profesní životopis s uvedením telefonického a emailového kontaktu a adresy 3) výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3měsíce) 4) doklad o zdravotní způsobilosti. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

......................................................................................................................................................................................................................

Papouščí zoologická zahrada zve na výstavu figurek z kukuřičného šustí, která proběhne  do 20.června. Výstava je prodejní. Své výrobky představí Františka Snopková z Uherského Hradiště - držitelka Ceny Vladimíra Boučka za zachování a rozvoj lidové umělecké výroby. Otevřeno denně od 10 do 18.00 hodin.

17. června v sobotu se koná Branný závod v areálu Hájek v Bošovicích. Je to sportovně – vědomostní soutěž pro děti ve třech věkových kategorií. Pořádají Moravané  z Bošovic.