Zveřejněno 14. 6. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 14.6.2017

Proběhne: 14. 06. 2017 – 15. 06. 2017

Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

ZŠ Bošovice srdečně zve na divadelní představení : "Zlatovláska" . Představení pro veřejnost se uskuteční ve středu 14.6.2017 v 17.00 hod. na faře a v pátek 16..2017 v 10.00 hodin také na faře. Na všechny se těší malí divadelníci.

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek15.6.2017  v 10.00 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce a letošní zeleninu.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 15.6.2017 cca v 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso a uzeniny.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 15.6.2017 v době od 10.00 - 10.30 hod. před obecním úřadem prodávat jablka Golden, Idaret, Jonaprince za cenu 15-19,- Kč/kg, brambory v balení 15kg, cena 7,-Kč/kg a domácí včelí med 140,- Kč.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sběrný dvůr bude mít od soboty 3.6.2017 novou otevírací dobu . Otevřen bude vždy jen v sobotu od 8.00 do 17.00 hodin.

Společnost Beton Brož přijme do pracovního poměru pracovníky na pozice : Vedoucí výrobní linky, Technik reklamací a výroby, Strojník - operátor výroby, Skladník - řidič VZV, Vrátný - ostraha a Fakturantka. Bližší informace jsou uvedeny na internetových stránkách společnosti Beton Brož. Zájemci se mohou hlásit i telefonicky na čísle 777 223 940 p. Bauch. Informace s podrobnějšími informacemi jsou také na našich webových stránkách v sekci nabídky zaměstnání.

Na dětském hřišti se 12.6.2017 našel klíč. K vyzvednutí je na obecním úřadě.

......................................................................................................................................................................................................................

Papouščí zoologická zahrada zve na výstavu figurek z kukuřičného šustí, která proběhne  do 20.června. Výstava je prodejní. Své výrobky představí Františka Snopková z Uherského Hradiště - držitelka Ceny Vladimíra Boučka za zachování a rozvoj lidové umělecké výroby. Otevřeno denně od 10 do 18.00 hodin.

V sobotu dne 17. června 2017 se koná v Bošovicích v areálu na Hájku Branný závod pro děti a mládež. Je to sportovně - vědomostní soutěž ve třech věkových kategoriích. Pro děti je připraven táborák a špekáček s pitíčkem zdarma, pro dospělé bufet. Akce začíná v 10 hod.Na akci vás srdečně zvou Moravané z Bošovic.

Tým firmy Nábytek Mikulík Vranovice Vás zve na tradiční Den otevřených dveří.Chcete si užít krásnou neděli plnou zábavy? Přijďte k nám 25. června na Den Otevřených Dveří 2017.Připraven je pro Vás celodenní program od 9,00 – do 18,00 hodin.Můžete se těšit na živou hudbu, taneční vystoupení, módní přehlídku a hudební skupinu Verona. Pro děti jsou připraveny soutěže, dárky a atrakce zdarma.  Návštěvníci mohou využít mimořádných slev nábytku v den konání akce, dále vyhlídkové lety helikoptérou a proběhne i zákaznická soutěž o hodnotné ceny. Po celý den vstup ZDARMA, moderuje Petr Holík. Přijďte strávit nedělní den k nám do Vranovic a odnést si spousty zážitků nebo nábytku. Těšíme se v neděli 25. června od 9,00h.Tým firmy Nábytek Mikulík .