Zveřejněno 28. 6. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 28.6.2017

Proběhne: 28. 06. 2017 –

Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozorňujeme občany,že výpisy z Czechpointu a ověřování podpisů a listin  nebudeme na obecním úřadu provádět do 7.7.2017 z  důvodu dovolené.

Sběrný dvůr bude mít od soboty 3.6.2017 novou otevírací dobu . Otevřen bude vždy jen v sobotu od 8.00 do 17.00 hodin.

Zemědělský podnik JUHAS DP s.r.o. oznamuje, že ve čtvrtek 29.6 od 13:00 bude na obvyklém prodejním místě prodávat rané brambory (balení po 5kg) za 10 Kč/kg a ranou cibuli (balení 2kg) za 12 Kč/kg. Prodejce se zdrží 20 minut.

Rybářství Dujsík Stavěšíce bude ve středu 28.6.2017 v 9.hodin před obecím úřadem prodávat živé ryby. V nabídce má : pstruhy, kapří půlky a amur půlky.

Květinářství Ondrůjová oznamuje, že  ve čtvrtek 29.6.2017 bude otevřeno od 8.00 do 11.00 hod. a od 15. 00 do 18.00 hodin.

Soukromá firma z Vacenovic bude ve čtvrtek 29.6.2017 v době od 10.00 do 10.30 hodin prodávat : jablka Golden, Jonagold a Idaret za cenu 15,- až 19,- Kč/kg, nové brambory 11,- Kč/kg, a domácí med za 140,- Kč/kg.

Květinářství Ondrůjová oznamuje, že od 1.7.2017 do 8.7.2017 bude zavřeno z důvodu dovolené.

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 29.6.2017 v době od 10.00 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce, letošní zeleninu, jahody, med.

..................................................................................................................................................................................................

Zubní ambulance Dambořice a Žarošice nebudou  do 7.7.2017  z důvodu dovolené ordinovat.

Zdravotní středisko Otnice, zubní lékařka oznamuje, že ve dnech 23.6. - 10.7.2017 nebude ordinovat z důvodu dovolené. V akutních případech bude v níže uvedených dnech zastupovat :

23.6. - 26.6.2017 MUDr. Pirner Újezd u Brna

3.7.-7.7.2017 Pohotovost Brno, Úrazová nemocnice

10.7.2017 MUDr. Pirner Újezd u Brna

Beton Brož Otnice přijme do pracovního poměru pracovnici na úklid . Nástup možný ihned. Bližší informace na tel. 773 797 859 nebo na e-mail : provoz@betonbroz.cz