Zveřejněno 4. 9. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 4.9.2017

Proběhne: 04. 09. 2017 – 05. 09. 2017

Rodina Matyášova děkuje všem, kteří se přišli naposledy rozloučit s panem Michalem Matyášem.

Pošta Bošovice bude ve čtvrtek 7.9.2017 v odpoledních hodinách od 14.30 do 16.00 hod. zavřená.

Z důvodu snížené výkupní ceny za plastové vršky a zrušení výkupní firmy se sbírka vršků ruší. Sbírka byla určena pro Adrianu Vokurkovou. Děkujeme všem za spolupráci.

Na Vyhlídce byla nalezena okroužkovaná žlutá andulka. Pro bližší informace volejte na tel.číslo : 606 643 250.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 9.9.  v 15:00 hod. prodávat:. kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks,brojlerová káčata, kuřata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

Papouščí zoologická zahrada Bošovice Vás srdečně zve na výstavu Tropičtí motýli entomologa Bedřicha Malečka a výstavu fotografií Naše ptactvo  ornitologa Jiřího Bartla. Otevřeno je denně od 10.00 do 18.00 hodin včetně sobot a nedělí. Vernisáž výstavy proběhne v pátek 1.9.2017 ve 14.00 hod.

Do kuchyně v Těšanech, přijmeme pracovníky na pozici pomocná kuchařka.Pracovní doba pondělí až pátek, možnost ubytování, obědy zdarma.Požadujeme: zdravotní průkaz pro práci v potravinářství.Kontakt 731 110 632, email info@suftrade.cz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení spoluobčané do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s podzimní slevou až 30 %.
Firma nabízí:
-návrh, výrobu a montáž nových pomníků,renovaci stávajících pomníků,sekání a obnova nápisů,veškeré kamenické práce,prodej a montáž náhrobních doplňků.
Poradit popřípadě objednat se můžete za každého počasí ve čtvrtek 7.9.2017 od 11.00 do 11.30hod. na místním hřbitově.

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332

Nabízí:  Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení,broušení starých hrobů,kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování,a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu,při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332.

Zelenina JUVITA  bude v úterý 5.9. od 12:50 do 13:10 h , prodávat nové brambory ze Znojma ,broskve, nektarinky,květák, novou cibuli a nový český česnek. Dále nabízí domácí rajčata,paprika,okurky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.Dále prodáváme olejové svíčky za 10kč .Řidič příjmá objednávky na brambory na uskladnění z vysočiny na tel. 606 575 578.