Zveřejněno 13. 11. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 13.11.2017

Proběhne: 13. 11. 2017 – 14. 11. 2017

Zelenina Juvita  v úterý 14.11.2017  od 12:50 do 13:10 h  ,   prodávat brambory z Vysočiny na uskladnění,cibuli,¨český česnek ,jablka Jonagold,Golden,Šampion.Dále nabízíme  další ovoce a zeleninu žampiony , hlívu ústřičnou,český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Pan Veselý Jaroslav z Pohořelic bude v úterý 14.11.2017 od 14.30 do 14.45 hodin před obecním úřadem prodávat: kapr I.tř. 85,-Kč/kg, kapr výběr 95,-Kč/kg, amur 100,- Kč/kg, tolstolobik 58,- Kč/kg, pstruh 175,- Kč/kg, dále nabízí jablka Golden,Jonagold a Jonaprince, cibuli červenou a žlutou a červené a bílé víno za 50Kč/1l.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení spoluobčané do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s podzimní slevou až 30 %.
Firma nabízí:
-návrh, výrobu a montáž nových pomníků,
-renovaci stávajících pomníků,
-sekání a obnova nápisů,
-veškeré kamenické práce,
-prodej a montáž náhrobních doplňků.

Poradit popřípadě objednat si můžete za každého počasí ve středu 15.11.2017 od 10.30 do 11.00hod. na místním hřbitově.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 16.11.2017 od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

Veterina Kurdějov vás zve do nově otevřené veterinární ordinace pro zvířata v obci Kurdějov u Hustopečí. Můžete nám zavolat na číslo 530 332 936. Také nás najdete na facebooku nebo na internetu na adrese vetkurdejov.cz. Na vaše psy a kočky se těší Veterina Kurdějov.

Firma Mediaservis hledá spolehlivé doručovatele reklamního tisku, adresných zásilek a denního tisku. Jedná se o práci na vedlejší pracovní poměr.Práce je vhodná pro důchodce,ženy na mateřské dovolené,studenty . Bližší informace poskytne Mediaservis Brno, ulice K Letišti 1825/1a paní Ságnerová tel. 720 987 756 mail: pavla.sagnerova@mediaservis.cz

Firma Notino hledá zaměstnance i brigádníky do skladu parfémů a kosmetiky v Rajhradě u Brna. Doprava do Rajhradu je zajištěna zdarma firemním autobusem z obcí Židlochovice, Pohořelice, Ivančice, Šlapanice a přilehlých oblastí. Firma dále nabízí brigádníkům základní mzdu 100Kč na hodinu a v prosinci při dosažení bonusů až 210Kč za hodinu. Předchozí praxe na pozici není nutná, ale vyžaduje se manuální zručnost, zodpovědnost a ochota ke směnnému provozu. Od poloviny listopadu je možné docházet také na noční směny. Zájemci se mohou hlásit emailem na adresu pracujpronas@notino.com nebo na telefonním čísle: 530 514 098.