Zveřejněno 19. 1. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 19.1.2018

Proběhne: 19. 01. 2018 – 20. 01. 2018

Myslivecký spolek Bošovice Vás co nejsrdečněji zve na Myslivecký ples v sobotu 20.1.2018 od 20.00 hodin v sokolovně. K tanci a poslechu hraje dechová kapela Hornobojani. Vstupné (slosovatelné o hlavní cenu) je 100,- Kč. Zvěřinové občerstvení v nabídce.

Do naší obce přijede pojízdná čistírna peří v úterý 23.1.2018 . Otevřeno bude mít od 8.00 do 18.00 hodin a ve středu od 8.00 do 18.00 hodin. Poskytuje služby : čistí peří na počkání, šijí prošívané deky, duchny, polštáře. Prodávají novou sypkovinu. Opravují deštníky, prodávají nové deštníky, brousí nože,nůžky, šajby a nože do masových mlýnků.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 25.1.2018 od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

MUDr. Víšková, zdravotní středisko Otnice nebude od 15.1. - 20.1.2018 ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Pikolon Šaratice.

Lékárna Otnice oznamuje, že od 15.1. - 19.1.2018 bude zavřená.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 20.1. v 15:00 hod. prodávat:

kuřice červené ve stáří 18 týdnů za 175 Kč/ks, roční slepice za 90 Kč/ks,  krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks.

Kadeřnictví Romana Suchanova vám nabízí společenské účesy na sobotní myslivecký ples. Objednat se můžete na telefonu 606 129 210.

Firma ASN HAKR Brno s. r. o. oznamuje, že hledá do svého týmu v Újezdě u Brna posilu na pozici CNC obráběče plastů. Požadují zručnost a samostatnost. Nabízí jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové připojištění a další bonusy. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu jarosova@hakrbrno.cz, zašlete na sídlo firmy nebo kontaktujte paní Jarošovou na telefonním čísle 775 415 042.