Zveřejněno 22. 1. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 22.1.2018

Proběhne: 22. 01. 2018 – 23. 01. 2018

Do naší obce přijede pojízdná čistírna peří v úterý 23.1.2018 . Otevřeno bude mít od 8.00 do 18.00 hodin v úterý a ve středu od 8.00 do 18.00 hodin. Poskytuje služby : čistí peří na počkání, šijí prošívané deky, duchny, polštáře. Prodávají novou sypkovinu. Opravují deštníky, prodávají nové deštníky, brousí nože,nůžky, šajby a nože do masových mlýnků.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 25.1.2018 od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

Zelenina Juvita  v Úterý 23.1.2018  od 13:10 do 13:30 h, bude prodávat brambory z Vysočiny za 10 Kč/Kg,Českou cibuli , jablka , česnek ,čerstvé žampiony ,hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks. Řidič přijímá objednávky na certifikované sadbové brambory na telefoním čísle : 606 575 578 .

Firma ASN HAKR Brno s. r. o. oznamuje, že hledá do svého týmu v Újezdě u Brna posilu na pozici CNC obráběče plastů. Požadují zručnost a samostatnost. Nabízí jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové připojištění a další bonusy. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu jarosova@hakrbrno.cz, zašlete na sídlo firmy nebo kontaktujte paní Jarošovou na telefonním čísle 775 415 042.

Oznamujeme občanům, že společnost E.ON bude provádět odečty elektroměrů ve dnech 24.1 - 26.1.2018. V případě nepřítomnosti (při nedostupnosti k elektroměru) zanechte stav elektroměru na viditelném místě.