Zveřejněno 7. 2. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 7.2.2018

Proběhne: 07. 02. 2018 – 08. 02. 2018

Obecní poplatky za komunální odpad se budou vybírat od pondělí 5.2.2018 a to vždy v pondělí od 8.00 - 17.00 hodin a ve středu od 8.00 - 18.00 hodin do konce měsíce dubna. Poplatky lze zaplatit hotově nebo převodem na účet obce č. 5327731/0100. Částka je 600,- Kč na osobu, 200,- Kč pes. Občanům zapojeným do systému třídění odpadů bude poskytnuta sleva. Výše slevy je možné sdělit předem telefonicky nebo mailem : lenka.zezulakova@seznam.cz.

Obecní úřad Otnice oznamuje, že ve dnech 1. až 6.února bude na úseku matriky (z důvodu dovolené) zavřeno.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Papouščí  zoologická zahrada Bošovice srdečně zve občany na přednášku Šárky Navrátilové.

Tentokrát zavítáme na Island. Přednáška se koná v sobotu 24. února 2018 , se začátkem v 16 hodin.

Občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zubní ambulance Dambořice a Žarošice nebudou od 5.2. do 9.2. 2018 ordinovat z důvodu dovolené.

Akutní případy ošetří pohotovost Brno, Úrazovka v prac. dny 18 - 24 hodin, o víkendu 8 - 20 hodin.

Nemocnice Kyjov o víkendu 8 - 12 hodin.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 8.2.2018 od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

Pošta Bošovice oznamuje omezení provozu. V pátek 9.2.2018 bude pošta odpoledne od 14.30 - 16.00 hodin uzavřená a v pondělí 12.2.2018 bude pošta dopoledne od 8.00 - 10.15 hodin uzavřená.

Rybářství Dujsík Stavěšice bude ve středu 7.2.2018 od 9.00 hod. před obecním úřadem prodávat živé ryby. V nabídce má : kapr, amur, tolstolobik, štika, sumec, candát a pstruh. Na požádání ryby zabije a vykuchá. Dále přijímá objednávky na jehňata a berany na porážku.

Květinářství Ondrůjová oznamuje, že ve čtvrtek 8.2.2018 bude prodejna uzavřena.

Společnost EON oznamuje přerušení dodávky elektrické energie dne 13.2.2018 na ulici Dolní od 10.00 do 14.00 hodin.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 10.2. v 15:00 hod. prodávat:

kuřice různých barev za 180 Kč/ks, roční slepice za 90 Kč/ks,  krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,

dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks.