Zveřejněno 16. 4. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 16.4.2018

Proběhne: 16. 04. 2018 – 17. 04. 2018

Obecní poplatky za komunální odpad se vybírají do konce dubna 2018. Současně informujeme,že v případě neuhrazení obecních poplatků do 30.4.2018 budou poplatky navýšeny o 50%.

Upozorňujeme občany, že v pondělí 16.4.2018 se bude provádět čištění místních komunikací v naší obci. Žádáme majitele osobních automobilů, aby v tento den neparkovali na místních komunikacích.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knihovna Bošovice pořádá bazárek dětského oblečení. Bazárek je v místní knihovně každý pátek od 16.00 - 19.00 hodin do 31.5.2018.

Drůbežárna Prace bude v úterý  17.4.   v 16:15 hod.   prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny,krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks.

MUDr. Karbula, zdravotní středisko Otnice oznamuje, že ve středu 18.4.2018 bude mimořádně ordinovat od 14.00 hodin.

MVDr. Zámečník oznamuje, že ve středu 18.4.2018 bude v naší obci očkovat psy a kočky od 16.00 - 17.00 hodin před obecním úřadem. Přípravky proti klíšťatům si lze zakoupit.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 17.4.2018  od 13:00  do 13:20 h , bude prodávat konzumní brambory z Vysočiny za 10 Kč/kg,českou cibuli,certifikované sadbové brambory,jablka od 22 Kč/kg,česnek,čerstvé žampiony a hlíva ústřičná ,další ovoce a zeleninu.Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Řidič přijímá objednávky na certifikované sadbové brambory na telefoním čísle : 606 575 578