Zveřejněno 23. 4. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 23.4.2018

Proběhne: 23. 04. 2018 – 24. 04. 2018

Obecní poplatky za komunální odpad se vybírají do konce dubna 2018. Současně informujeme,že v případě neuhrazení obecních poplatků do 30.4.2018 budou poplatky navýšeny o 50%.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 28.4.   v 16:15 hod.  prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny,krmivo pro drůbež a králíky , vitamínové doplňky a bude vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knihovna Bošovice pořádá bazárek dětského oblečení. Bazárek je v místní knihovně každý pátek od 16.00 - 19.00 hodin do 31.5.2018.

MVDr. Zámečník bude ve středu 25.dubna od 8.00 hodin v naší obci očkovat králíky. Zájemci se mohou předem přihlásit u pana Lilka na tel. 604 83 43 26.

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:

777-888-332

Nabízí:

• Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení

• broušení starých hrobů

• kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování

• a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu

• dnes sleva až 30%

Informujeme občany, že obecní úřad Bošovice  bude v pátek 27.4.2018 uzavřen.

Rodina Kolaříkova děkuje všem, kteří se přišli rozloučit  s panem Vladimírem  Kolaříkem na jeho poslední cestě.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 26.4.2018 v době od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

Zápis dětí do mateřské školy v Bošovicích se koná ve středu 9. května v budově mateřské školy Na Vyhlídce 304 v době od 14.00 - 17.00 hodin. Vezměte s sebou rodný list dítěte, občanský průkaz zákonných zástupců a vyplněný evidenční list dítěte. Žádost o přijetí do MŠ a evidenční list dítěte si můžete vyzvednout v mateřské škole. Žádost o přijetí prosím odevzdejte do 2.května v mateřské škole. Kritéria k přijímání dětí do MŠ jsou k dispozici v MŠ a na webu : www.zs.bosovice.cz. Těšíme se na Vás !