Zveřejněno 26. 4. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 27.4.2018

Proběhne: 27. 04. 2018 – 29. 04. 2018

Obecní poplatky za komunální odpad se vybírají do konce dubna 2018. Současně informujeme,že v případě neuhrazení obecních poplatků do 30.4.2018 budou poté poplatky navýšeny o 50%.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 28.4.   v 16:15 hod.  prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny,krmivo pro drůbež a králíky , vitamínové doplňky a bude vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knihovna Bošovice pořádá bazárek dětského oblečení. Bazárek je v místní knihovně každý pátek od 16.00 - 19.00 hodin do 31.5.2018.

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví Gál  s dlouholetou tradicí, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:                                            777-888-332

Nabízí:

• Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení

• broušení starých hrobů

• kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování

• a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu

• dnes sleva až 30%

Informujeme občany, že obecní úřad Bošovice  bude v pátek 27.4.2018 uzavřen.

Zápis dětí do mateřské školy v Bošovicích se koná ve středu 9. května v budově mateřské školy Na Vyhlídce 304 v době od 14.00 - 17.00 hodin. Vezměte s sebou rodný list dítěte, občanský průkaz zákonných zástupců a vyplněný evidenční list dítěte. Žádost o přijetí do MŠ a evidenční list dítěte si můžete vyzvednout v mateřské škole. Žádost o přijetí prosím odevzdejte do 2.května v mateřské škole. Kritéria k přijímání dětí do MŠ jsou k dispozici v MŠ a na webu : www.zs.bosovice.cz. Těšíme se na Vás !

Firma ASN HAKR Brno s.r.o. se sídlem v Újezdě u Brna oznamuje 2 volné pracovní pozice. Pozice skladník – zkušenosti se skladováním, řidičský průkaz na VZV výhodou, 1 - směnný provoz. Pozice Obráběč plastů –schopnost práce na pc, 3 - směnný provoz. Nabízíme jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování a další. Vaše životopisy zasílejte na jarosova@hakrbrno.cz nebo kontaktujte paní Jarošovou na 775 415 042.

Kominictví Tomáš Strouhal z Křepic, provádí vložkování komínů, revize spalinových cest ke kolaudaci, pravidelné roční kontroly a čištění komínů a povinné revize kotlů Atmos, OPOP a krbů s teplovodním výměníkem BEF Home.

Dále provádí montáž nerezových komínů, staví krbové obestavby dle platných norem včetně protokolu ke kolaudaci a frézuje zadehtované komíny.

Objednávky na telefonu: 774 938 398 nebo na webu: www.kominem.cz

Pan Veselý poskytovatel kabelové televize v Bošovicích oznamuje, že do televizní kabelové sítě byl včera nainstalován paket programů v rozlišení T2.(Prima Love, Prima Zoom,.Prima Max, Barrandov TV, Kino Barrandov, Barandov plus, Šlágr,Očko, Prima, Prima Cool, Noe, ČT-D /Art, Nova Cinema, Nova).Programy je možné přijímat televizory nebo sep top boxi, které mají kodec 265.Programy jsou na kmitočtu C 12.

MUDr. Lejsková, zdravotní středisko Otnice oznamuje,že v pondělí 30.4.2018 nebude ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová, Slavkov u Brna.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Římskokatolická farnost Dambořice Vás zve na pouť k Červenému kříži na Tešanku, která bude v sobotu 28. dubna v 16.00 hodin. Program poutě je : 14.00 hod. : zahájení v kostele, 14.15 hod. : odchod procesí, 15.00 hod. : žehnání polí vinic a sadů. Program na Těšance začíná v 16.00 hodin. Program na Těšance začíná v 16.00 hodin : přivítání poutníků, mše svatá za poutníky, Tedeum a svátostné požehnání, 17.30 hod. : volný program, pohoštění.

Místní knihovna ve spolupráci s obcí Bošovice zve malé i velké na Rej čarodějnic v pondělí 30. dubna od 16.00 hodin na Hájku. Děti po splnění úkolů čeká odměna. Od 18.hodin hraje skupina Náhodou. Možnost opékání vlastních špekáčků. Vstupné dobrovolné. Za špatného počasí bude akce přemístěna.