Zveřejněno 2. 5. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 2.5.2018

Proběhne: 02. 05. 2018 – 03. 05. 2018

Knihovna Bošovice pořádá bazárek dětského oblečení. Bazárek je v místní knihovně každý pátek od 16.00 - 19.00 hodin do 31.5.2018.

Sběrný dvůr je otevřen od 2.května 2018 vždy ve středu od 14.00 do 18.00 hodin a v sobotu od 8.00 do 14.00 hodin.

Zápis dětí do mateřské školy v Bošovicích se koná ve středu 9. května v budově mateřské školy Na Vyhlídce 304 v době od 14.00 - 17.00 hodin. Vezměte s sebou rodný list dítěte, občanský průkaz zákonných zástupců a vyplněný evidenční list dítěte. Žádost o přijetí do MŠ a evidenční list dítěte si můžete vyzvednout v mateřské škole. Žádost o přijetí prosím odevzdejte do 2.května v mateřské škole. Kritéria k přijímání dětí do MŠ jsou k dispozici v MŠ a na webu : www.zs.bosovice.cz. Těšíme se na Vás !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 3.5.2018 v době od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat maso a uzeniny.

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 3.5.2018 v době od 10.00 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce,brambory a cibuli na uskladnění, česnek a klobásy.

Pan Veselý poskytovatel kabelové televize v Bošovicích oznamuje, že do televizní kabelové sítě byl  nainstalován paket programů v rozlišení T2.(Prima Love, Prima Zoom,.Prima Max, Barrandov TV, Kino Barrandov, Barandov plus, Šlágr,Očko, Prima, Prima Cool, Noe, ČT-D /Art, Nova Cinema, Nova).Programy je možné přijímat televizory nebo sep top boxi, které mají kodec 265.Programy jsou na kmitočtu C 12.

Společnost Starex – stavebniny Nesvačilka rozšířila sortiment o zahradnické potřeby včetně substrátů, mulčovací kůry, hnojiv, postřiků, zahradního nářadí, balkónových květin a sazenic zeleniny. Srdečně zveme všechny občany.

Drůbežárna Prace bude v úterý  8.5.   v 16:15 hod.  prodávat:

kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny

krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

„Studenti Mendelovy univerzity Brno, Zahradnická fakulta, Lednice, kteří v tomto týdnu v rámci studia navrhují pro naší obec Bošovice krajinářskou studii, budou v pátek 4. 5. 2018 ve 8.00 v kulturním domě, předkládat první návrhy k připomínkování. Pokud máte zájem o rozvoj obce, přijděte prosím diskutovat se studenty nad návrhy krajiny obce. Na vaše připomínky se těší studenti a vedení obce Bošovice“.

MUDr.Charbula oznamuje, že 7.5.2017 nebude ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr.Svobodová v Křenovicích od 7.00 do 12.00 hodin.