Zveřejněno 6. 6. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 6.6.2018

Proběhne: 06. 06. 2018 – 07. 06. 2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------MUDr.Lejsková, dětská lékařka zdravotní středisko Otnice oznamuje, že v době od 4.6.2018  -  do 12.6.2018 včetně nebude ordinovat z důvodu dovolené. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová, Slavkov u Brna.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Drůbežárna Prace bude v sobotu 9.6.   v 16:15 hod.  prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny,krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Podvalák Bošovice Vás zve tuto sobotu 9.června na letní výšlap do areálu tábora v Dambořicích. Mapka trasy je na webových stránkách obce.Připravili jsme pro Vás dobroty v udírně,vychlazené nápoje pro velké i malé, zábavu pro děti,hraní a zpívání s Náhoďáky. Kdo bude chtít může s námi přespat . Buď ve vlastním stanu, pod širákem a děti můžou přespat v chatkách . Těšíme se na Vás.

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 7.6.2018 v době od 10.00 hod. před obecním úřadem prodávat : čerstvá vejce, jahody,nové brambory,cibuli,česnek a český med.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 7.6.2018 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

Pan Synek z Vacenovic bude ve čtvrtek 7.6.2018 v době od 9.30 -10.00 hodin před obecním úřadem prodávat jablka Golden,Idared a Jonaprince za 25-25,- Kč /kg, brambory konzumní v balení 15kg za 10,-Kč/kg a včelí med za 150,- Kč.

SK Bošovice zve všechny příznivce mládežnického fotbalu na finále okresní soutěže přípravek, která se koná tuto sobotu 9.června od 10.00 hodin na hřišti v Bošovicích.

Beton Brož Otnice přijme brigádníky. Nástup možný ihned. Mzda 100 -110,- Kč / hodinu. Pro více informací volejte paní Tichou na tel. 737 285 104 nebo písemně na mail : ticha@diton.cz