Jazyky

Akce proběhne:
8. června 2018 – 10. června 2018

info_rozhlas.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------MUDr.Lejsková, dětská lékařka zdravotní středisko Otnice oznamuje, že v době od 4.6.2018  -  do 12.6.2018 včetně nebude ordinovat z důvodu dovolené. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová, Slavkov u Brna.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Drůbežárna Prace bude v sobotu 9.6.   v 16:15 hod.  prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny,krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Podvalák Bošovice Vás zve tuto sobotu 9.června na letní výšlap do areálu tábora v Dambořicích. Mapka trasy je na webových stránkách obce.Připravili jsme pro Vás dobroty v udírně,vychlazené nápoje pro velké i malé, zábavu pro děti,hraní a zpívání s Náhoďáky. Kdo bude chtít může s námi přespat . Buď ve vlastním stanu, pod širákem a děti můžou přespat v chatkách . Těšíme se na Vás.

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na oslavu 10. Výročí založení zoo a setkání sponzorů. Akce se uskuteční v sobotu 9. Června  se zahájením ve 13 hodin. Proběhne křest papoušků za účasti kmotrů: Evy Machourkové – moderátorky AZ kvízu, Eugena Sokolovského – režiséra a Petra Švancary – bývalého prvoligového fotbalisty. Občerstvení zajištěno.

SK Bošovice zve všechny příznivce mládežnického fotbalu na finále okresní soutěže přípravek, která se koná tuto sobotu 9.června od 10.00 hodin na hřišti v Bošovicích.

Beton Brož Otnice přijme brigádníky. Nástup možný ihned. Mzda 100 -110,- Kč / hodinu. Pro více informací volejte paní Tichou na tel. 737 285 104 nebo písemně na mail : ticha@diton.cz

OBECNÍ POPLATKY 2019

Obecní poplatky za komunální odpad se vybíraly do 30.4.2019.Upozorňujeme občany, že dle obecně závazné vyhlášky č. 1/2018 již nelze na úhradu těchto poplatků vystavit splátkový kalendář . Pokud nebude úhrada za poplatky provedena do 30.4.2019 dle čl. 5 Obecně závazné vyhlášky č.1/2018 budeme nuceni přistoupit k navýšení poplatků v minimální výšce 50% v maximální výšce 300% dle čl.7 Obecně závazné vyhlášky č.1/2018.

MOJE ODPADKY

banner_mojeodpadky.png  www.mojeodpadky.cz

SVOZY POPELNIC V ROCE 2019

TERMÍNY SVOZU POPELNIC SE SMĚSNÝM ODPADEM PRO ROK 2019:

Svoz odpadů - 2019(1) (PDF 135.86 kB)

OD 1.6.2019 SE BUDOU SVÁŽET POUZE POPELNICE S ČÁROVÝM KÓDEM. VOLNÉ PYTLE U POPELNIC SE JIŽ SVÁŽET NEBUDOU.

INFORMACE OBČANŮM

Sběrný dvůr je otevřen :

Středa - 14.00 - 18.00 hodin       Sobota 8.00 - 14.00 hodin

Provoz sběrného dvoru během květnových svátků:

1.5.2019 bude sběrný dvůr uzavřen

8.5.2019  bude sběrný dvůr otevřen od 14.00 do 18.00 hodin.

11.5.2019 bude sběrný dvůr uzavřen

Obec Bošovice
Náves 291
683 54 Bošovice