Aktuality

Zveřejněno 27. 6. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 27.6.2018

Proběhne: 27. 6. 2018 – 28. 6. 2018

 .info_rozhlas.jpg

Svoz pytlů s tříděným odpadem bude  ve středu 4.7.2018 z  důvodu pátečního státního svátku. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Našel se mobilní telefon zn.Huawei . K vyzvednutí je na obecním úřadě.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozorňujeme občany, kteří nemají na popelnici na směsný odpad umístěn čárový kód aby se zastavili na obecním úřadě,kde jim bude vydán. Popelnice bez čárového kódu nebudou do budoucna svozovou firmou vyvezeny.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
MVDr. Zámečník oznamuje, že bude ve středu 27.6.2018 od 8.00 hodin v naší obci očkovat králíky. Zájemci se mohou zapsat na seznam v potravinách u Vašulků nebo se nahlásit u pana Lilka na tel. 604 834 326.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Květinářství  Ondrůjová oznamuje,že od soboty 30.6. do soboty 7.7.2018 bude květinářství zavřeno.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paní Zonygová oznamuje,že v pátek 29.června bude místní knihovna uzavřena.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Česká pošta  oznamuje změnu ve výplatních dnech u důchodů. Důchody, které mají splatnost 2.7.2018 mají výplatní den 2.7.2018. Důchody, které mají splatnost 4.7.2018 mají výplatní den 3.7.2018 a důchody, které mají splatnost 6.7.2018 mají výplatní den 4.7.2018.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zubní ordinace ve zdravotním středisku v Otnicích oznamuje,že ve dnech 27.6. - 11.7.2018 bude zavřená z důvodu dovolené. V akutních případech zastupuje MUDr.Pirner v Újezdu u Brna. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 28.6.2018 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUDr. Karbula,zdravotní středisko Otnice oznamuje,že  ve dnech 2.7. -  6.7.2018 nebude ordinovat z důvodu dovolené. V akutních případech zastupuje MUDr.Pikolon Šaratice.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma ASN HAKR Brno, do svého závodu v Újezdě u Brna hledá AKUTNĚ posilu na pozici: Obsluha sériové výroby na CNC strojích. Požadujeme základní znalost práce na PC, nabízíme jistotu stabilního zaměstnání v české firmě, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, bonusy z výnosů firmy a další. Nástup možný IHNED. Životopisy zasílejte na: jarosova@hakrbrno.cz nebo volejte na tel. 775 415 042.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lékarna Otnice oznamuje,že bude mít v týdnu od 2.7.- 8.7.2018 zavřeno.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD