Zveřejněno 16. 7. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 16.7.2018

Proběhne: 16. 07. 2018 – 17. 07. 2018

Upozorňujeme občany, kteří nemají na popelnici na směsný odpad umístěn čárový kód aby se zastavili na obecním úřadě,kde jim bude vydán. Popelnice bez čárového kódu nebudou do budoucna svozovou firmou vyvezeny.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 19.7.2018 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

Společnost FenStar se sídlem v Hodějicích, úspěšný výrobce oken a dveří přijímá do svých řad nové zaměstnance do výroby. Naše požadavky:manuální zručnost,technické myšlení,spolehlivost,pracovitost,ochota učit se novým věcem.Všem zaměstnancům nabízíme: plnohodnotný 13. plat,náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek za doporučení zaměstnance 5.000 Kč, 5 týdnů dovolené,  možnost individuálního příspěvku na dopravu do zaměstnání,kvalitní osobní ochranné pracovní pomůcky, zvýhodněný mobilní tarif pro 2 Vámi zvolená telefonní čísla, zaměstnanecké slevy na výrobky, věcné a finanční dary při životním jubileu .V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na emailovou adresu KARIERA@FENSTAR.COM nebo volejte na tel. číslo: 544 146 411.

Fotbalový oddíl SK Bošovice Vás tímto zve na předsezonní fotbalový turnaj, který se bude konat na našem hřišti v sobotu 21. 7. 2018 od 13 hod.Účastníci turnaje jsou TJ Sokol Těšany, TJ Sokol Čejč, TJ Sokol Klobouky u Brna a domácí oddíl SK Bošovice.Všechna utkání se hrají 2x30 minut vyřazovacím systémem, takže uvidíte čtyři, doufáme kvalitní zápasy.Vstupné je 30 Kč, bufet a udírna budou plně k dispozici.Ještě jednou srdečně zveme a těšíme se na pěkný společný zážitek.Pořadatelé SK Bošovice.