Zveřejněno 23. 7. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 23.7.2018

Proběhne: 23. 07. 2018 – 24. 07. 2018

Upozorňujeme občany, kteří nemají na popelnici na směsný odpad umístěn čárový kód aby se zastavili na obecním úřadě,kde jim bude vydán. Popelnice bez čárového kódu nebudou do budoucna svozovou firmou vyvezeny.

MVDr. Zámečník bude ve čtvrtek 26.července od 8.00 hodin v naší obci očkovat králíky. Zájemci se mohou přihlásit zápisem v obchodě u Vašulků nebo u pana Lilka na tel. 604 834 326.

Pošta Bošovice oznamuje, že ve středu 25.7.2018 bude v odpoledních hodinách od 14.00 - 18.00 hodin uzavřená.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek  26.7.   v 16:15 hod. prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny,jatečné kachny o váze 3-3,5 kg za 190 Kč.Krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat v úterý 24.7.2018 od 13:00  do 13:20 h  , borůvky,nové brambory a okurky nakladačky ze Znojma,meruňky a broskve ze Strážnice,novou cibuli,nový Český česnek, domácí  rajčata, papriky. Dále nabízíme žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.Prodáváme i olejové svíčky za 10 Kč/Ks .Příjímame objednávky na švestkový kvas na telefoním čísle 606 575 578.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 26.7.2018 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

Firma ASN HAKR Brno s.r.o. nabízí volné pracovní místo do výrobního závodu v Újezdě u Brna na pozici „Obsluha sériové výroby na CNC strojích“.
Jedná se o pozici na 3-směnný provoz, vhodné jsou základy práce s PC, ale nejedná se o programování strojů, spíše přepínání mezi programy. V případě zájmu posílejte životopis na: jarosova@hakrbrno.cz nebo kontaktujte na tel 775 415 042.

Firma ASN HAKR Brno přijme do provozu v nástrojárně, v Újezdě u Brna, posilu na pozici: „operátor/ka (obsluha) vstřikovacího lisu“. Pozice je nenáročná vhodná spíše pro ženu. V případě zájmu posílejte životopis na: jarosova@hakrbrno.cz nebo kontaktujte na tel 775 415 042.

Firma HDP Trading s.r.o., se sídlem v Otnicích, přijme paní na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Vhodné i pro maminku na mateřské dovolené.Informace na tel. čísle 775 729 479.

Firma Mediaservis hledá doručovatele denního tisku. Jedná se o nenáročnou práci od pondělí do soboty v ranních hodinách od 5.00 hodin do 7.30 hodin. Měsíční odměna činí 4000,- Kč. Práce je vhodná pro důchodce, rodiče na mateřské dovolené nebo studenty. V případě zájmu volejte na tel.číslo 720 987 756.

Společnost STAREX hledá pro provozovnu stavebnin v Nesvačilce:
- skladníka
- řidiče nákladního vozidla
- obchodní zástupce
- prodavačka

Nástup možný ihned. Informace na tel. 545 219 650. Životopis prosím zašlete na e-mail : sekretariat@starex.cz