Zveřejněno 3. 8. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 3.8.2018

Proběhne: 03. 08. 2018 – 05. 08. 2018

Firma HDP Trading s.r.o., se sídlem v Otnicích, přijme paní na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Vhodné i pro maminku na mateřské dovolené.Informace na tel. čísle 775 729 479.

Květinářství Ondrůjová oznamuje, že v sobotu 4.8.2018 bude mít zavřeno.

MUDr.Karbula, zdravotní středisko Otnice oznamuje,že ve dnech 6.8 - 13.8.2018 včetně bude zavřeno z důvodu dovolené. V akutních případech zastupuje MUDr.Pikolon v Šaraticích.

Lékárna v Otnicích oznamuje, že od 6.8. do 14.9.2018 bude uzavřená z provozních důvodů.

Bošovičtí farníci pořádají v neděli 5. srpna 2018 tradiční pouť do Žarošic. Autobus jede ze zastávek v 9.30 hodin, návrat ve 13.00 hodin. Zastavíme přímo u kostela. Zveme srdečně všechny spoluobčany.

Společnost FenStar se sídlem v Hodějicích, úspěšný výrobce oken a dveří přijímá do svých řad nové zaměstnance do výroby. Naše požadavky:manuální zručnost,technické myšlení,spolehlivost,pracovitost,ochota učit se novým věcem.Všem zaměstnancům nabízíme: plnohodnotný 13. plat,náborový příspěvek 10.000 Kč,příspěvek za doporučení zaměstnance 5.000 Kč,5 týdnů dovolené,možnost prodloužených směn ve dnech (Po-Čt), pátek – neděle volno,možnost individuálního příspěvku na dopravu do zaměstnání,kvalitní osobní ochranné pracovní pomůcky,zvýhodněný mobilní tarif pro 2 Vámi zvolená telefonní čísla,zaměstnanecké slevy na výrobky,věcné a finanční dary při životním jubileu a další. Využijte situaci na trhu práce a zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu KARIERA@FENSTAR.COM nebo volejte na tel. číslo: 544 146 411!

Hostinec pod Tvrzí v Bošovicích pořádá diskotéku tento pátek 3. srpna od 20.00 hodin. Každý třetí panák rumu je zdarma! Srdečně zvou pořadatelé.

Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice přijímá do pracovního poměru zaměstnance do zámečnické výroby k obsluze ohraňovacího lisu do provozovny v Lovčičkách.

Zájemci o práci, hlaste se na telefonním čísle 606 754 603 nebo na e-mailové adrese lenka.vidlakova@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.