Zveřejněno 31. 10. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 31.10.2018

Proběhne: 31. 10. 2018 – 01. 11. 2018

V sobotu 3.11. 2018 se bude v kulturním domě  v 15 hodin opět konat akce Bošovský koláč. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo přinese jakýkoliv koláč, buchtu, bábovku, sladké i slané pečivo. Vzorky se přijímají do 13:30 v kulturním domě. Účastníci soutěže a děti v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Vstupné pro občany od 15 let je   70 Kč. V ceně je konzumace vystavených vzorků a nápoje dle výběru. Pro výherce jsou připraveny hodnotné ceny. Výstavu s ochutnávkou bude provázet živá hudba, občerstvení zajištěno. Na akci Vás srdečně zvou Moravané z Bošovic!

Společnost Beton Brož s.r.o. se sídlem v Otnicích, přijme do pracovního poměru pracovníky na tyto pozice : provozní elektrikář, zámečník/údržbář a  operátor výroby - obsluha výrobních linek. Nabízíme : dobré pracovní ohodnocení,příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy na firemní produkty a dále zázemí stabilní firmy s  20 ti letou tradicí. Požadavky : bližší spocifikace  požadavků na jednotlivé pozice  je uvedena na internetových stránkách společnosti. Místo výkonu práce : výrobní závod Otnice. Nástup : dle dohody. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo můžete zaslat strukturovaný životopis na : ticha@diton.cz, tel. 737 285 104 - pí Tichá.

Oznamujeme občanům,že z důvodu nemoci bude  "Sběrný dvůr Bošovice" ve středu 31.10.2018 uzavřen.

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 1.11.2018 v době od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce, brambory a cibuli na uskladnění a český med.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 1.11.2018 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso a uzeniny.

KOS Křenovice srdečně zve na řemeslný jarmark, který se koná tuto sobotu 3.11.2018 od 9.00 do 17.00 hodin ve společenském sálu v Křenovicích. Budou zde výrobky řemeslníků a výtvarníků, koření,sýry i další dobroty. Pro děti výtvarné dílny. Vstupné je 20,- Kč, děti mají vstup zdarma.