Zveřejněno 15. 3. 2019

Hlášení obecního rozhlasu 15.3.2019

Proběhne: 15. 03. 2019 – 17. 03. 2019

Obecní poplatky za komunální odpad se vybírají vždy v  úřední dny t.j. v pondělí od 8.00 do 17.00 hodin a ve středu od 8.00 do 18.00 hodin.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 21.3.  v 15:00 hod.  prodávat:kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice,krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Lékárna Otnice bude mít otevřeno pouze jen vždy v pondělí od 7.30 do 12.00 hodin do odvolání. Zbylé služby poskytuje lékárna v Újezdu u Brna.

Základní škola Bošovice ve spolupráci s Obecním úřadem Bošovice vyhlašuje VI. dobročinný antikvariát. Otevřeno bude vždy v pondělí do 25. března v kulturním domě od 14.00 do 17.00 hodin . Knihy zde můžete zakoupit za 5,- Kč 1kus. Knihy a časopisy zde můžete také darovat. Nosit je můžete po celý březen ve všední dny pod stříšku ke dveřím kulturního domu. Výtěžek z prodeje bude věnován na potřeby školy.

Zdravotní středisko Otnice, dětská lékařka MUDr. Lejsková nebude z důvodu dovolené ordinovat v době od 21.3.2019 - 11.4.2019. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová ve Slavkově.

Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 18.března 2019  v čase  13.30 - 14.15 hodin u Obecního úřadu v Bošovicích následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky,   převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod ,  a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. v Bošovicích přijme do svého kolektivu nové kolegy na pozice:  Seřizovač CNC strojů,  Operátor CNC strojů,  Obsluha laseru.Nabízí tyto benefity : stravenky, 5 týdnů dovolené, pololetní odměny.Nástup možný ihned.Zájemci o práci hlaste se na telefonním čísle  601 366 463 , popř. přes email:   lenka.piskorova@vimpex.cz,  Nebo přímo v sídle společnosti VIMPEX GROUP s.r.o. v Bošovicích.

Spolek Moravané z Bošovic zvou spoluobčany na přednášku z historie Moravy, která se koná v sobotu 16.března ve 14  hodin na faře.Přednáška má téma : Rozpad Rakouska Uherska a Morava, přednáší doc.PhDr. Jiří Pernes, Dr.

Vak Slavkov oznamují, že ve dnech od 18.3.-26.3.se budou v obci provádět odečty vodoměrů.