Aktuality

Zveřejněno 28. 3. 2019

Hlášení obecního rozhlasu 29.3.2019

Proběhne: 29. 3. 2019 – 31. 3. 2019

Obecní poplatky za komunální odpad se vybírají vždy v  úřední dny t.j. v pondělí od 8.00 do 17.00 hodin a ve středu od 8.00 do 18.00 hodin.

 

V pátek 29.3.2019 z důvodu dovolené nelze na obecním úřadě provádět výpisy z Czechpointu, ověřovat listiny a vybírat poplatky. Děkujeme za pochopení.

 

Drůbežárna Prace bude v sobotu 30.3.  v 15:00 hod.  prodávat:kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice,brojlerová kuřata, káčata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks..

 

Lékárna Otnice bude mít otevřeno pouze jen vždy v pondělí od 7.30 do 12.00 hodin do odvolání. Zbylé služby poskytuje lékárna v Újezdu u Brna.

 

Zdravotní středisko Otnice, dětská lékařka MUDr. Lejsková nebude z důvodu dovolené ordinovat v době od 21.3.2019 - 11.4.2019. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová ve Slavkově.

 

Papouščí zoologická zahrada přijme pracovníky na úpravu expozic, zahradnické práce a dále brigádníky pro provoz občerstvení a prodeje suvenýrů.Pracovní doba dle dohody, možno také jen na občasnou výpomoc. Veškeré informace na telefonu 777 169 005 nebo osobně v zoo.

 

Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. v Bošovicích přijme do svého kolektivu nové kolegy na pozice:  Seřizovač CNC strojů,  Operátor CNC strojů,  Obsluha laseru.Nabízí tyto benefity : stravenky, 5 týdnů dovolené, pololetní odměny.Nástup možný ihned.Zájemci o práci hlaste se na telefonním čísle  601 366 463 , popř. přes email:   lenka.piskorova@vimpex.cz,  Nebo přímo v sídle společnosti VIMPEX GROUP s.r.o. v Bošovicích.

 

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na velikonoční výstavu kraslic, dekorací a perníčků. Výstava potrvá až do 25. dubna, otevřeno je denně od 10 do 18 hodin.

 

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332.Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení,broušení starých hrobů,kompletní služby v oboru ,kamenictví a restaurování,a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu,dnes sleva až 30%,opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332.

Dne 8. 4. 2019 bude v obci prováděno čištění komunikací. Žádáme majitelé vozů, aby v tento den od 7:00 do 15:00 neparkovali vozidla na místních a účelových komunikací v obci. Platí pro ulice Dolní a Horní Pláňava, Chmelenec, Rybníček, Ke Kostelu, Vyhlídka, Horní a Dolní Chaloupky, Vývoz, Nová, U Parku, Pod Tvrzí, Kout

Zápis žáků do 1.ročníku proběhne v základní škole v Bošovicích ve čtvrtek 4.dubna 2019 v 16.00 hodin.K zápisu přineste rodný list dítěte,občanský průkaz zákonného zástupce. Večkeré tiskopisy a informace k zápisu si vyzvedněte v mateřské či základní škole v Bošovicích. Na všechny děti se těší učitelé a učitelky ZŠ.

 

Firma Kohaplant bude v pátek 5. dubna v době od 16.30 do 16.50 hodin před obecním úřadem prodávat  ovocné stromky a balené růže. Dále nabízí speciální hnojivo na podporu kořenového systému. Švestky pouze za 99 Kč. Kořeny jsou ošetřeny speciálním disperzním gelem, který chrání kořeny před vysušením.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD