Zveřejněno 28. 3. 2019

Hlášení obecního rozhlasu 29.3.2019

Proběhne: 29. 03. 2019 – 31. 03. 2019

Obecní poplatky za komunální odpad se vybírají vždy v  úřední dny t.j. v pondělí od 8.00 do 17.00 hodin a ve středu od 8.00 do 18.00 hodin.

V pátek 29.3.2019 z důvodu dovolené nelze na obecním úřadě provádět výpisy z Czechpointu, ověřovat listiny a vybírat poplatky. Děkujeme za pochopení.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 30.3.  v 15:00 hod.  prodávat:kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice,brojlerová kuřata, káčata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks..

Lékárna Otnice bude mít otevřeno pouze jen vždy v pondělí od 7.30 do 12.00 hodin do odvolání. Zbylé služby poskytuje lékárna v Újezdu u Brna.

Zdravotní středisko Otnice, dětská lékařka MUDr. Lejsková nebude z důvodu dovolené ordinovat v době od 21.3.2019 - 11.4.2019. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová ve Slavkově.

Papouščí zoologická zahrada přijme pracovníky na úpravu expozic, zahradnické práce a dále brigádníky pro provoz občerstvení a prodeje suvenýrů.Pracovní doba dle dohody, možno také jen na občasnou výpomoc. Veškeré informace na telefonu 777 169 005 nebo osobně v zoo.

Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. v Bošovicích přijme do svého kolektivu nové kolegy na pozice:  Seřizovač CNC strojů,  Operátor CNC strojů,  Obsluha laseru.Nabízí tyto benefity : stravenky, 5 týdnů dovolené, pololetní odměny.Nástup možný ihned.Zájemci o práci hlaste se na telefonním čísle  601 366 463 , popř. přes email:   lenka.piskorova@vimpex.cz,  Nebo přímo v sídle společnosti VIMPEX GROUP s.r.o. v Bošovicích.

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na velikonoční výstavu kraslic, dekorací a perníčků. Výstava potrvá až do 25. dubna, otevřeno je denně od 10 do 18 hodin.

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332.Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení,broušení starých hrobů,kompletní služby v oboru ,kamenictví a restaurování,a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu,dnes sleva až 30%,opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332.

Dne 8. 4. 2019 bude v obci prováděno čištění komunikací. Žádáme majitelé vozů, aby v tento den od 7:00 do 15:00 neparkovali vozidla na místních a účelových komunikací v obci. Platí pro ulice Dolní a Horní Pláňava, Chmelenec, Rybníček, Ke Kostelu, Vyhlídka, Horní a Dolní Chaloupky, Vývoz, Nová, U Parku, Pod Tvrzí, Kout

Zápis žáků do 1.ročníku proběhne v základní škole v Bošovicích ve čtvrtek 4.dubna 2019 v 16.00 hodin.K zápisu přineste rodný list dítěte,občanský průkaz zákonného zástupce. Večkeré tiskopisy a informace k zápisu si vyzvedněte v mateřské či základní škole v Bošovicích. Na všechny děti se těší učitelé a učitelky ZŠ.

Firma Kohaplant bude v pátek 5. dubna v době od 16.30 do 16.50 hodin před obecním úřadem prodávat  ovocné stromky a balené růže. Dále nabízí speciální hnojivo na podporu kořenového systému. Švestky pouze za 99 Kč. Kořeny jsou ošetřeny speciálním disperzním gelem, který chrání kořeny před vysušením.