Aktuality

Zveřejněno 10. 4. 2019

Hlášení obecního rozhlasu 10.4.2019

Proběhne: 10. 4. 2019 – 11. 4. 2019

Obecní poplatky za komunální odpad se vybírají vždy v  úřední dny t.j. v pondělí od 8.00 do 17.00 hodin a ve středu od 8.00 do 18.00 hodin do 30.dubna 2019.

 

Lékárna Otnice bude mít otevřeno pouze jen vždy v pondělí od 7.30 do 12.00 hodin do odvolání. Zbylé služby poskytuje lékárna v Újezdu u Brna.

 

Vážení spoluobčané do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s jarní slevou až 30 %. 

Firma nabízí:
-návrh, výrobu a montáž nových pomníků,
-renovaci stávajících pomníků,
-sekání a obnova nápisů,
-veškeré kamenické práce,
-prodej a montáž náhrobních doplňků.

Poradit, popřípadě objednat, si můžete za každého počasí ve středu 10.4.2019 
od 10.30 do 11.00hod. na místním hřbitově.

 

Prodejna elektroinstalačního materiálu firma MALGRE Kloubouky u Brna na ulici Masarykova 55 nabízí za akční ceny instalační kabely,krabice,stavební sádru, vypínače, zásuvky, LED žárovky a další zboží. Při nákupu svítidla od firmy Nedes dostane kupující led žárovku zdarma. Za každý nákup nad 500,- Kč obdržíte balení stahovacích pásek jako dárek. Platnost akce je do konce dubna. Nově byl také zahájen provoz půjčovny elektrického nářadí. Bližší informace najdete na internetových stránkách firmy Malgre : www.malgre.cz. Otevírací doba prodejny je pondělí až pátek od 8.00 do 17.00 hodin, v sobotu od 8.00 do 11.00 hodin.

 

Zdravotní středisko Otnice, dětská lékařka MUDr. Lejsková nebude z důvodu dovolené ordinovat v době od 21.3.2019 - 11.4.2019. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová ve Slavkově.

 

Papouščí zoologická zahrada přijme pracovníky na úpravu expozic, zahradnické práce a dále brigádníky pro provoz občerstvení a prodeje suvenýrů.Pracovní doba dle dohody, možno také jen na občasnou výpomoc. Veškeré informace na telefonu 777 169 005 nebo osobně v zoo.

 

Firma Elektro Spáčil nabízí Velikonoční slevu : 20% na žehličky na vlasy, 10% sleva na vysavače. Dále nabízí výprodej sušiček na prádlo loňských modelů . Nabídka platí od 11.4. do 18.4.2019.

 

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 11.4.2019 v době od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce, med, želatinové bonbony, jablka, cibuli, česnek , brambory a další zboží.

 

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 11.4.2019 v době od 11.30 hodin před obecním úřademprodávat čerstvé maso a uzeniny.

 

Paní Hana Peňázová oznamuje že otevřela v pondělí 8.4.2019 stánek se zmrzlinou. Otevřeno bude každý den . V případě nepříznivého počasí bude stánek uzavřen.

 

Základní a Mateřská škola Bošovice ve spolupráci s Obecním úřadem Bošovice Vás srdečně zve na " Jarní posezení " , které se koná v neděli 14. dubna v 15.00 hodin v sokolovně. Na programu je : vystoupení dětí z MŠ a ZŠ Bošovice, výstava výrobků dětí z MŠ a ZŠ, vyrábění pro děti a dospělé, prodej keramiky, perníků a jarních dekorací. Občerstvení zajištěno. Vstupné dobrovolné.

 

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na velikonoční výstavu kraslic, dekorací a perníčků. Výstava potrvá až do 25. dubna, otevřeno je denně od 10 do 18 hodin.

 

V pátek  12. 4. 2019 bude v obci prováděno čištění komunikací, které z technických důvodů nebylo v pondělí 8.4.2019. Žádáme majitelé vozů, aby v tento den od 7:00 do 15:00 neparkovali vozidla na místních a účelových komunikací v obci. Platí pro ulice Dolní a Horní Pláňava, Chmelenec, Rybníček, Ke Kostelu, Vyhlídka, Horní a Dolní Chaloupky, Vývoz, Nová, U Parku, Pod Tvrzí, Kout.

 

Firma Eurobi,spol. s r.o. v Újezdě u Brna přijme ihned dělnice do potravinářské výroby /i brigádně, nejen na hlavní pracovní poměr.Požadujeme: Pracovitost, Odpovědnost, Fyzickou zdatnost, Loajalitu .Nabízíme:  Dobré a stabilní platové podmínky.Bližší informace při osobním pohovoru.Zájemci se můžou hlásit telefonicky na čísle: 607 887 491 nebo poslat životopis na eurobi@volny.cz.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD