Zveřejněno 22. 7. 2019

Hlášení obecního rozhlasu 22.7.2019

Proběhne: 22. 07. 2019 – 23. 07. 2019

V pátek 26.7.2019 bude z důvodu dovolené obecní úřad Bošovice uzavřen.

Oznamujeme občanům, že knihovna Bošovice bude během letních prázdnin uzavřena.

MVDr. Zámečník bude ve středu 24.7.2019 od 8.00 hodin v naší obci očkovat králíky. Zájemci se mohou přihlásit buď zapsaním do seznamu v potravinách u Vašulků nebo u pana Lilka na tel. 604 834 326.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 23.7. od 13:00 do 13:20 h  , prodávat borůvky,okurky nakladačky,nové brambory ze Znojma,meruňky a broskve ze Strážnice,novou cibuli,nový česnek,České rajčata, papriky,okurky.Dále nabízíme olejové svíčky a další ovoce a zeleninu. Objednávat můžete i na telefoním čísle : 773 000 656

Zubní ambulance v Dambořicích oznamuje, že ve dnech 25.7.2019 - 9.8.2019 bude zavřeno z důvodu dovolené.

Hodinářství Zdeněk Partyka Otnice nabízí své služby jako : výměny baterií, test vodotěsnosti, výměny řemínků, kontrola chodu , přijímá na opravu hodiny,hodinky,budíky. Dále prodává hodinky, baterie všech rozměrů a Jabloneckou bižuterii. Provozní doba je ÚT - PÁ 9.00 - 17.30 na adrese Milešovská 273,Otnice popř. se můžete objednat, domluvit na telefonním čísle : 774 202 912.

Sportovní klub Bošovice pořádá pro všechny příznivce kopané Memoriál Luďka Navrátila.  Turnaj mužů se bude konat v sobotu, 27/7/2019 od 13-ti hodin na místním hřišti za účasti týmů SK Bošovice, TJ Sokol Těšany, TJ Sokol Klobouky u Brna a SK Líšeň.Občerstvení a udírna budou zajištěny.Na vaši účast a podporu našeho týmu se těší celé SK.

Společnost Beton Brož Otnice přijme nové pracovníky na pozice :

Provozní údržbář - zámečník nebo elektrikář

příprava a seřízení strojů prostřednictvím malých , středních ale i generálních oprav

identifikace závad a stanovení technologie oprav, práce na dílně

údržba a opravárenské práce + zodpovědnost za jejich správnost

v případě pozice elektrikář : platné osvědčení o zkoušce min. dle § 6 Vyhl. č.50/78 Sb.

Strojník lisu

předpokladem je zručnost a technické myšlení, znalost automatického provozu výhodou

zahrnuje obsluhu stroje pro výrobu betonového zboží, základní opravy a údržbu

základní platové hodnocení od 30.200 Kč / měs. (bez přesčasů a příplatků)

Obsluha balící linky

zahrnuje obsluhu stroje pro balení betonového zboží, základní opravy a údržbu

základní platové hodnocení od 25.700,- Kč (měs. (bez přesčasů a příplatků)

Pracovník zakázkové výroby

zahrnuje výrobu zakázkových betonových výrobků (lavičky,dlažby,květináče)

předpokladem je manuální zručnost

jednosměnný provoz

Řidič VZV - skladník

požadujeme praxi v řízení motorového vysokozdvižného vozíku

zahrnuje expedici, příp. ukládání betonových výrobků na sklad

kontrola kvality a množství nakládaných výrobků

Nabízíme :

práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr s možností rozvoje, nadstandartní příplatky, zaškolení, výrazné zaměstnanecké slevy, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, zvýhodněné telefonní tarify ( i pro členy rodiny).

V případě zájmu kontaktujte paní Tichou na tel. : 737 285 104, email : ticha@diton.cz .