Zveřejněno 9. 9. 2020

Hlášení místního rozhlasu 9.9.2020

Proběhne: 09. 09. 2020 – 10. 09. 2020

MUDr.Lejsková, zdravotní středisko Otnice oznamuje, že od 4.9. - 15.9.2020 bude zavřeno z důvodu dovolené. V akutních případech zastupuje MUDr.Flodrová ve Slavkově.

Zubní ambulance Dambořice a Žarošice nebudou od 4.9. do 11.9. 2020 ordinovat.

Pan Veselý z kabelové televize oznamuje občanům, že v rámci harmonogramu radiotelekomunikací dochází od 2.9.2020 k dalšímu vysílání T2, proto je nutné přeladit televizory a set top boxy. Jedná se o úpravu v programech Nova,Prima,Barandov.

Firma ASN HAKR Brno s.r.o. nabízí volné pracovní místo do výrobního závodu v Újezdě u Brna na pozici „Obsluha sériové výroby na CNC strojích“.
Jedná se o pozici na 3-směnný provoz,7,5h/den. Požadované jsou základy práce s PC. Nabízíme jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové připojištění a další.  Nástup možný ihned. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu jarosova@hakrbrno.cz nebo volejte 775 415 042.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 12.9.  v 15:30 hod. prodávat: mladé kuřice, roční slepice, chovné kohouty,brojlerová káčata, jatečné kachny ,krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Firma Notino hledá pracovníky na hlavní pracovní poměr do skladu parfémů a kosmetiky v Rajhradě u Brna. Doprava do Rajhradu je zajištěna zdarma firemním autobusem z obcí Židlochovice, Pohořelice a Unkovice. Firma dále nabízí výdělek 20 – 30 tisíc korun dle výkonu a v prosinci také speciální bonus až 8000 Kč. Předchozí praxe na pozici není nutná, ale vyžaduje se manuální zručnost, zodpovědnost a ochota ke směnnému provozu. Zájemci se mohou hlásit emailem na adresu personalni.rajhrad@notino.com nebo na telefonním čísle: 530 514 098.

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 10.9.2020 v době od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé vejce, brambory,cibuli,česnek, čalamády,želatinové bonbony a med.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 10.9.2020 v době od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso a uzeniny.

Kamenictvi Gal přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny.Pro bližší informace volejte na tel.č.777-888-332. Kamenictví nabízí nové pomníkové sestavy v žulovém provedení,broušení starých hrobů,kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu.

SK Bošovice zve všechny fanoušky a občany na 3.domácí utkání, které se uskuteční v neděli 13.9. od 16:00 hod na fotbalovém hřišti, proti TJ Sokol Kobeřice.

Modeláři Bošovice pořádají v neděli od 14 hodin na letišti soutěž  bezmotorových letounů kategorie  "Vosa"   Jde o vystřelení modelu gumou cca 30m dlouhou a po odpojení je  Vosa řízena dálkovým ovládáním s cílem přistát do 5 minut do kruhu o průměru 10m soutěžícímu jsou přiděleny body pro stanovení umístění.   Přijděte se podívat a vezměte si foťáky. Bude tam  gril tak si vezměte špekáček .Hezký zážitek přejí modeláři .Občerstvení zajištěno.