Zveřejněno 2. 10. 2020

Hlášení místního rozhlasu 2.10.2020

Proběhne: 02. 10. 2020 – 04. 10. 2020

Rodina Hanákova a Matyášova děkují všem, kteří se přišli rozloučit s panem Františkem Hanákem na jeho poslední cestě.

Rodina Urbánkova děkuje všem, kteří se přišli rozloučit s panem Janem Urbánkem na jeho poslední cestě.

Pošta Bošovice oznamuje, že od 1.10.2020 dochází ke změně otevírací doby.  Nová otevírací doba pošty je na webových stránkách obce Bošovice. V pondělí a ve středu bude pošta otevřená pouze odpoledne od 14.00 do 18.00 hodin a v úterý,čtvrtek a pátek bude pošta otevřená pouze dopoledne od 8.00 do  12.00 hodin.

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v NEDĚLÍ dne 4.10.2020   -cena za kontrolu a čištění komínu je 350 kč -cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 kč -cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989  .

MUDr.Karbula,zdravotní středisko Otnice oznamuje, že od 5.10 - do 13.10.2020 nebude ordinovat. V akutních případech jej zastupuje MUDr.Svobodová v Křenovicích.

Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov. Požadujeme praxi v oboru. Dále přijme zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadavek:  praxe + nutná znalost výkresové dokumentace. Dále přijme svářeče pro svařování metodou MIG. Požadavek praxe v oboru. Nabízíme nadstandardní platové podmínky.   Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479.

Železářství Hložek o jednu hodinu prodlužuje otevírací dobu prodejny až do čtyř hodin odpoledne. Nová otevírací doba je tedy od 7:00 do 16:00. Zároveň Železářství Hložek zahajuje provoz přepravní služby Zásilkovna. Nově si můžete nechat poslat balíčky až do Bošovic nebo je sami přijít podat. Otevírací doba Zásilkovny na adrese Kout 89, Bošovice je od 7:00 do 16:00.

První novinová společnost nabízí pracovní pozici motorizovaný doručovatel pro obce okresu Vyškov. Práce spočívá v rozvozu předplacených novin  v ranních hodinách do schránek předplatitelů. Brigáda je na 2-4 hodiny denně. Distribuce probíhá šest dní v týdnu, od pondělí do soboty. V ranních hodinách. Pozice je vhodná zejména pro zdatné důchodce, ženy na mateřské dovolené, nebo jako přivýdělek k jiné činnosti.  Podmínkou je řidičský průkaz sk. B a vlastní osobní automobil, dobrý zdravotní stav a základní orientační smysl. Výhodou pak předchozí zkušenosti s doručováním či distribucí.  Pro víc informací volejte 731 138 211, pište na kariera@pns.cznebo navštivte stránky www.pns.cz.

MUDr. Karbula oznamuje, že od 13.10.2020 bude očkovat proti chřipce.