Zveřejněno 4. 12. 2020

Hlášení místního rozhlasu 4.12.2020

Proběhne: 04. 12. 2020 – 06. 12. 2020

Ředitelka ZŠ a MŠ Bošovice nabízí pracovní místo na pozici : Asistent pedagoga v ZŠ na 0,5 úvazku s nástupem v prosinci 2020.Pracovní úvazek je na dobu určitou -pouze do konce školního roku. Požadujeme : minimálně středoškolské vzdělání, výhodou je studium pro asistenty pedagoga či pedagogické vzdělání, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav. Nabízíme možnost osobního rozvoje a další profesní vzdělávání. Žádosti zasílejte na email: zs.bosovice@volny.cz nebo na adresu : ZŠ a MŠ Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace, Školní 106, 683 55 Bošovice. K žádosti je nutné doložit : kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, strukturovaný profesní životopis s uvedením telefonického a emailového kontaktu a adresy.

Pan Veselý z Pohořelic bude v pátek 4.12.2020 v době od 15.15 - 15.30 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby. V nabídce má kapr 90,- Kč/kg, kapr výběr 100,- Kč/kg, amur 100,- Kč/kg , tolstolobik 62,- Kč/kg , pstruh duhový 180,- Kč/kg . Dále nabízí jablka za 24,- Kč / kg a cibuli za 10,- Kč/kg.

Protože se letos z důvodu koronaviru neuskuteční dětská mše s Mikulášem, nachystala farnost pro děti Mikulášskou nadílku v podobě pohádky na internetovém kanále YOUTUBE. Ke shlédnutí bude od pátku 4. 12. na stránkách obce Bošovice.

Firma Elektro Spáčil oznamuje,že zahajuje předvánoční víkendový prodej. V sobotu 5.12 a v neděli 6.12. od 9-11-30hod. V tyto dva dny firma dává ke každému nákupu nad 1000kč dárek 10kusů  žárovek 100W a má přichystané další zajímavé ceny.

Společnost E.ON distribuce oznamuje, že v pondělí 7.12.2020 bude přerušena dodávka elektrické energie od 8.00 - 15.00 hodin z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy. Vypnutá oblast: ul. Kopeček ul. Nová ul. U Parku ul. Dolní část. ul. Lipová část ul. Vývoz.

Mše v kostele sv. Stanislava se budou konat ve čtvrtek v 17 hod. a v neděli v 8,00 hod. za podmínek dle nařízení vlády v počtu osob. Celkový počet osob je u našeho kostela stanovený na 70. Pozdravení pokoje a společný zpěv se ruší.Po vstupu je nutná desinfekce rukou a rozestupy v lavicích  mezi občany musí být 2metry, kromě členů společné domácnosti.

Nábytek Mikulík Vranovice zve na nákup v bezpečném prostředí. V pracovní dny má otevřeno do 18.00 hodin a o všech adventních víkendech. Všechno zboží na prodejně je připraveno k okamžitému odběru a navíc s dopravou zdarma. Přijďte nakoupit ke svému moravskému výrobci.