Aktuality

Zveřejněno 13. 6. 2022

Hlášení místního rozhlasu 13.6.2022

Proběhne: 13. 6. 2022

MUDr. Lejsková oznamuje, že od 13.června do 27.června nebude ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová ve Slavkově u Brna.      

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 14.6. od 13:00 do 13:20h, prodávat čerstvé jahody, nové brambory ze Znojma, meruňky ze Strážnice, Slovenská rajčata, papriky, okurky, kedlubny, květák, nový česnek, cibuli, jablka a další ovoce a zeleninu. Nabízí také žampiony, hlívu ústřičnou a olejové svíčky.      

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 16.června v 15:30 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a chovné kohouty,  krůty, brojlerová kuřata, káčata a housata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,  a dále pak vykupovat králičí kožky za 15 Kč/ks.      

MUDr. Karbula oznamuje , že dočasně bude každé  pondělí a úterý zastupovat MUDr. Knotková v ordinaci v Otnicích.  

MVDr. Zámečník oznamuje, že ve středu 15.června bude od 8 hodin provádět očkování králíků. Zájemci se mohou zapsat do seznamu v samoobsluze u Vašulků.    

Firma SMART TECHNIK a.s. se sídlem v Újezdu u Brna přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance do kovovýroby s řidičským oprávněním skupiny B. Pracovní náplní bude rozvoz výrobků a pomocné práce v kovovýrobě. Požadujeme zodpovědnost, pracovitost a samostatnost. Uchazeči se mohou hlásit na tel.č. 544 422 210 nebo emailem na adrese info@smarttechnik.cz

Firma Elektro Spáčil nabízí v měsíci červnu slevu až 2000Kč na veškeré chladničky a mrazničky. Dále nabízí slevu 15% na lednice a mrazničky značky Concept. Akce platí do vyprodání zásob. Bližší informace na prodejně.      

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD