Zveřejněno 20. 8. 2014

Prosba o vyplnění dotazníku Jak se žije v Bošovicích

Vážení spoluobčané,

do Vašich poštovních schránek jste začátkem měsíce dostali dotazník s názvem "Jak se žije v Bošovicích". Dotazník je určen všem našim občanům starším 15 let a je anonymní.

Prosili jsme Vás o obětování několika minut k přečtení a vyplnění, požádali o vhození vyplněného dotazníku do schránek u vchodu na Obecní úřad, v prodejnách potravin paní Pospíšilové, nebo v samoobsluze pana Vašulky na Rybníčku.

Přestože jsme rozeslali více jak 900 dotazníků, k dnešnímu dni se nám vyplněných vrátilo pouze několik desítek. Výsledek šetření má sloužit obci k sestavení a pořízení "Programu rozvoje obce" na roky 2014-2020. Výsledek také určitě pomůže v začátku nově zvolenému zastupitelstvu obce po komunálních volbách.

Znovu Vás tedy žádáme o vyplnění a předání dotazníků. Dotazník je možné vyplnit a odeslat také elektronickou formou: https://docs.google.com/forms/d/1ESCYN_HbwaTURSWik3VGgvwu7HfiTV00d0-KC0klWKI/viewform

Za zastupitelstvo obce Bošovice

Jaroslav Šimandl, starosta obce