Aktuality

Zveřejněno 6. 11. 2015

Hlášení obecního rozhlasu 6.11.2015

Proběhne: 06. 11. 2015 – 08. 11. 2015

Dne 6.11.2015 se našli na hřbitově dioptrické brýle. K vyzvednutí jsou na obecním úřadu .

Dne 30.10.2015 se  v podvečer  ztratil pokojový pejsek  - bílé barvy.Slyší na jméno Matýsek.Má známku registrační i v obojku telefonní číslo.Pokud by se objevil,kontaktuje prosím na tel.:774 202 912. 

Společnost Bemeta Design Žatčany si Vás dovoluje pozvat na další výprodej koupelnových doplňků za ceny, které tu ještě nebyly.Výprodej se uskuteční v pátky 6.11. a 20.11. od 12:00 do 19:00 hodin a v soboty 7.11. a 21.11. od 9:00 do 12:00 hodin.Ke každému nákupu dárek navíc.Najdete nás v Žatčanech 28, areálu bývalého JZD. 

Český svaz chovatelů pořádá ve dnech  6-7.listopadu ve Slavkově výstavu králíků,holubů,drůbeže,okrasného ptactva. Bohaté občerstvení a tombola. 

Pošta Bošovice má nově v provozu terminál sazky, který umožňuje příjem sázenek, prodej vstupenek, dobíjení všech mobilních operátorů a prodej losů společnosti Sazka.

Drůbežárna Prace bude ve středu 11.11. v 15:00 hod. u o.ú. prodávat:kuřice a chovné kohouty - cena 170 Kč/ks,  roční slepice - cena 80 Kč/ks,jatečné kachny 3-4kg, cena 190 Kč/ks,krmivo pro drůbež a králíky,dále pak vykupovat králičí kůže, cena 5 Kč za kůži.

Agro Dambořice  - farma Šerůčky nabízí k prodeji jablka : Idaret za cenu 13,- Kč/kg - 1. jakost , 10,- Kč/kg - 2. jakost a nestandart -3,5 Kč/kg. Prodej v pracovní dny - nepřetržitý. SO - NE  prodej od 16. 00 do 19.00 hod.

MVDr. Zámečník oznamuje občanům ,  že bude v úterý  10.11.2015 v naší obci očkovat králíky. Zájemci se prosím přihlaste předem u pana Königa , Vývoz 26, tel. 702 039 645.

Sběrný dvůr bude v sobotu 14.11.2015 uzavřen.

Sběrný dvůr je v zimním období   otevřen každou středu od 11.00 hod až do 17.00hod. V sobotu je otevřen od 8.00 - 14.00 hod.

Přijďte se tento víkend pobavit na brněnské výstaviště, kde bude 10 hal plných sportu, tance a zábavy. Sport Life, Dance Life a In-Joy! Nabitý program pro rodiny s dětmi, automobilová rallye show, Lanové centrum, počítačová herna, autogramiády známých tváří, více než 50 druhů sportovních aktivit, večerní párty. Více informací na webových stránkách www.bvv.cz

Upozorňujeme rodiče,že na místním hřbitově byly viděny děti, které rozbíjí svítilny. Žádáme rodiče, aby si lépe hlídaly svoje děti a poučili je, že hřbitov není místo pro hry. V případě zjištění více škod bude věc předána policii k přestupkovému řízení. 

Od 24.10.2015 bude opět v provozu zrekonstruované dětské hřiště pro malé děti na pastvisku. 

Vážení občané,společnost Terra Group Investment, a.s. pro Vás připravila nákup elektrické energie a zemního plynu prostřednictvím hromadné elektronické aukce během měsíce října a listopadu. Každé pondělí a středu od 16.00 hodin do 18.30 hodin bude probíhat  sběr dat s registrací  na obecním úřadě Bošovice nebo ve vestibulu  kulturního domu vždy za přítomnosti pracovníka aukční společnosti pana Juráka, tel. 774 229 099. V uvedených dnech přineste sebou poslední vyúčtování za elektřinu a zemní plyn a aktuální smlouvu s dodavatelem energií, dále SIPO platbu a občanský průkaz. Svou účastí v aukci si  můžete snížít Vaše náklady za energii a plyn.

 Dne 13.10.2015 se našel svazek klíčů u pohostinství na Návsi. Na svazku je klíč s přívěškem- botičkou. K vyzvednutí je na obecním úřadě.

Na poště je již delší dobu v igelitce dámský svetr s pruhy. Vyzvednout si jej můžete na poště.

  Dne 8.10.2015 v dopoledních hodinách se u Hájku našla registrační značka osobního vozu. K vyzvednutí je na obecním úřadě.

Železodům Újezd u Brna zahájil prodej ovocných stromků: např. Jabloně, Hrušky,Meruňky, Broskve,Švestky,Třešně, Višně,Angrešt,Rybíz a jiné.Všechny stromky jsou cerifikované s kořenovým obalem. 

Vážení občané, BAUHAUS v Brně na Heršpické nabízí široký výběr oken a dveří pro Váš dům nebo stavbu. Například plastová nebo dřevěná okna a dveře v různých rozměrech a barvách za nejlepší ceny. Veškeré stavebniny a izolace nakoupíte nejvýhodněji, pohodlně a rychle v BAUHAUS Drive-In Arénách (čti „drajv in arénách“), například přesné tvárnice, příčkovky a cihly nebo fasádní polystyrén. Nabídku společnosti BAUHAUS najdete také na www.bauhaus.cz ,Na Vaši návštěvu se těší BAUHAUS Brno. 

  Obec Bošovice informuje občany, že na 4 místech v Bošovicích , konkrétně na ulicích : Vrchní, Dolní,Vyhlídka a samoobsluha u Vašulků byl umístěn navíc modrý kontejner na sběr papíru. Výtěžek z těchto modrých kontejnerů bude poskytnut ZŠ a MŠ Bošovice.

Dne 21.9.2015 byl nalezen v uličce na ulici Vrchní 4 klíč na fialové šnůrce. K vyzvednutí je na obecním úřadě.

Ode dne 21.9.2015 nabízí MUDr.Víšková , zdravotní středisko Otnice očkování proti chřipce.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan David, Zdounky, bude každý čtvrtek  od 10:00 do 10:30 hodin prodávat čerstvá vejce, včelí med, domácí klobásy, vepřové paštiky, brambory a českou zeleninu, rajčata, kedlubny, kečup. 

Jatka Borkovany budou vždy ve čtvrtek od 11.30 do 12.30hod. (od 11:00 do12.00hod) prodávat  čerstvé maso a uzeniny. 

    Obec Bošovice nabízí spoluobčanům poslední ks kompostérů.Kompostér je vydán bezplatně každému občanovi s trvalým pobytem v Bošovicích. Stačí jen vyplnit smlouvu na obecním úřadě s platným občanským průkazem a kompostér je natvalo ve vlastnictví občana.Služba je zcela zdarma . Využijte této nabídky.

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD