Zveřejněno 25. 11. 2015

Gaudium v Boleradicích

Proběhne: 27. 11. 2015 –

Gaudium v Boleradicích

Každým rokem se v Divadle Boleradice uvádí vánoční koncerty sborů a pěveckých sdružení z blízkého okolí.  Tak je tomu i letos a do programu divadla byl tentokrát přizván smíšený pěvecký sbor Gaudium Mikulov. Studenti mikulovského gymnázia každoročně připravují vánoční koncerty, v posledních letech ve spolupráci s mikulovskou ZUŠ a jejím komorním orchestrem, účastní se kulturních akcí města Mikulova, sborových přehlídek a spolupracují i s ostatními pěveckými sbory regionu. V minulých letech svým zpěvem potěšili i posluchače v partnerských městech v Polsku a na Slovensku.

„Máme na repertoáru muzikálové skladby, spirituály, zpíváme písně Beatles a samozřejmě v předvánoční době zazní třeba i Hallelujah od Leonarda Cohena“, zve na koncert v Boleradicích zakladatelka sboru Dagmar Valová.

Adventní koncert uvádí v Divadle Boleradice v pátek 27. listopadu v 19:30 večer. Vstupenky lze rezervovat na www.boleradice-divadlo.cz nebo telefonicky na 723 666 153. Předprodej je v pátek od 18:00