Zveřejněno 20. 1. 2016

Hlášení obecního rozhlasu 22.1.2016

Proběhne: 20. 01. 2016 – 22. 01. 2016

Obecní poplatky za komunální odpad + poplatky za hroby se budou na obecním úřadě vybírat od 1.2.2016 .

Společnost E.ON bude provádět od 9.2.2016 do 10.2.2016  odečty elektroměrů . V případě nepřítomnosti zanechte stav elektroměru na viditelném místě.

Květinářství Ondrůjová oznamuje, že prodejna bude od 23.1. do 30.1.2016 uzavřena.

Bošovští ženáči vás opět po roce srdečně zvou na první stárkovskou schůzi, která se koná v sobotu 23.1. ve 20.h na firmě Jirky Šimandla. Těšíme se na vás v hojném počtu.

Dne 14.1.2016 se našli klíče pod Vinicemi - tzv. ve Starých na polní cestě. K vyzvednutí jsou na obecním úřadě.

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na přednášku Šárky Navrátilové . Tentokrát zavítáme na Kilimandjaro a do národních parků Tanzanie. Poutavé vyprávění slavkovské cestovatelky si můžete přijít poslechnout v sobotu 13.února v 17.00 hodin. Malé občerstvení zajištěno,vstupné dobrovolné. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vydosbus Vyškov přijde řidiče a řidičky autobusů z oblasti Čejč,Dambořice,Bošovice,Klobouky u Brna,Otnice, Žarošice a Ždánice. Požadujeme ŘP sk.D,profesní průkaz, psychologické vyšetření,trestní bezúhonnost, pojištění za škodu při výkonu zaměstnání. Nabízíme výhodné platové podmínky,náborový příspěvek, jízdní výhody, ostatní firemní benefity,zázemí stabilní firmy. Kontakt tel. 739 647 100, email : vydosbus@vydosbus.cz.

Jatka Borkovany budou vždy ve  čtvrtek od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso a uzeniny.

David Zdounky bude ve čtvrtek od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé vejce a další zboží.

Agro Dambořice nabízí jablka Idaret za novou cenu .- 10 Kč/kg za I. jakost, 5,- Kč/kg za II.jakost. Prodej každý den na farmě Širůčky.

Kominík a kamnář Tomáš Strouhal z Křepic provádí pravidelné roční kontroly a čištění komínů,provádí také vložkování komínů, připojování spotřebičů a staví krby dle platných norem včetně revize,objednávky na telefonu: 774 938 398 nebo na webu: www.kominem.cz