Aktuality

Zveřejněno 17. 6. 2016

Hlášení obecního rozhlasu 17.6.2016

Proběhne: 17. 6. 2016 – 18. 6. 2016

Upozorňujeme občany,že sběrný dvůr bude od měsíce dubna otevřen ve středu od 11.00 hodin do   18.00 hodin, v sobotu od 8.00 - do 14.00 hodin. 

Firma ASN HAKR Brno s. r. o. oznamuje, že hledá do svého týmu posilu na pozici Pracovník vývojového oddělení v Újezdě u Brna. Požadují SŠ vzdělání technického zaměření, znalost PC zvláště MS Office především Excel, orientaci ve výkresové dokumentaci, samostatnost, odolnost vůči stresu. Znalost SOLIDWORKS je výhodou. Nabízí možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace, jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování a příspěvek na důchodové připojištění. Nástup možný ihned. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu halir@hakrbrno.cz, zašlete na sídlo firmy nebo kontaktujte pana Halíře na telefonním čísle 775 894 230.

 

Obecní úřad Otnice oznamuje, že z důvodu nemoci je až do odvolání na matrice zavřeno.  

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace vyhlašuje  výběrové řízení na místo vychovatele školní družiny v ZŠ a MŠ  Bošovice na zkrácený úvazek, nástup 25. 8. 2016.Přihlášky zasílejte do 15. 6. 2016 na adresu:Základní škola a Mateřská škola Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace,Školní 106, 683 55 Bošovice.K přihlášce je nutné doložit: > kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,> strukturovaný profesní životopis s uvedením telefonického a emailového kontaktu a adresy,> výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce),> doklad o zdravotní způsobilosti.

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace vyhlašuje  výběrové řízení na místo učitele/učitelky  1. stupně základní školy, nástup 25. 8. 2016. Nabízíme : rodinné prostředí malotřídní školy ,vybavení učeben interaktivními tabulemi,možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání .Požadujeme :   kvalifikace dle zákona (učitelství pro 1. stupeň ZŠ),  občanská a morální bezúhonnost,dobrý zdravotní stav,znalost anglického jazyka,hudební nadání vítáno. Přihlášky zasílejte do 24. 6. 2016 na adresu:Základní škola a Mateřská škola Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace,Školní 106, 683 55 Bošovice.K přihlášce je nutné doložit:> kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,> strukturovaný profesní životopis s uvedením telefonického a emailového kontaktu a adresy, > výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce), > doklad o zdravotní způsobilosti.Vybraní uchazeči  budou pozváni k osobnímu pohovoru ve dnech 28.  a 29. 6. 2016.  

Nábytek MIKULÍK Vranovice si dovoluje pozvat zákazníky na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve Vranovicích v neděli 26.6.2016 k 26tému výročí od 9,00 – do 18,00hodin.Zákazníci mohou využít mimořádnou 20% slevu na celý sortiment nábytku, 10% slevu na zboží v akci, doprovodný program s živou hudební show VALDEMARD MATUŠKA REVIVAL ( Rivajvl ), dětská klaunská párty SÁŠA A VÁŠA s kouzly a balónky, jehož součástí jsou taneční vystoupení, dětské soutěže, módní přehlídka, inspirace v líčení, vyhlídkové lety helikoptérou a vystoupení RUDY Z OSTRAVY…aj s kytarou exkluzivně ve Vranovicích. Proběhne i slosování velké zákaznické soutěže o hodnotné ceny .Pro děti jsou připraveny nafukovací atrakce, skluzavky, trampolína a dárky po celý den ZDARMA, to vše za doprovodu moderátora rádia Krokodýl Petra Holíka.K příjemně strávené neděli 26.6.2016 ve Vranovicích Vás na svůj Den otevřených dveří zve firma Nábytek Mikulík. 

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na výstavu ručně vyráběných mýdel,převážně s motivy zvířat. Výstava byla zahájena 5.června a potrvá do 20.června 2016. Otevřeno každý den od 10 do 18 hodin.

 

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD