Aktuality

Zveřejněno 22. 6. 2016

Hlášení obecního rozhlasu 22.6.2016

Proběhne: 22. 6. 2016 – 23. 6. 2016

Upozorňujeme občany,že sběrný dvůr bude ve středu 6.7.2016 uzavřen.

Papouščí zoologická zahrada zve na výstavu obrazů výtvarnice Jitky Bednářové Smíškové. Výstava bude slavnostně zahájena vernisáží a to v neděli 26.června 2016 ve 14.hodin. Výstaveny budou olejomalby a perokresby převážně se zvířecí tematikou. Výstava je prodejní a potrvá až do 20.srpna 2016.

Firma ASN HAKR Brno s. r. o. oznamuje, že hledá do svého týmu posilu na pozici Pracovník vývojového oddělení v Újezdě u Brna. Požadují SŠ vzdělání technického zaměření, znalost PC zvláště MS Office především Excel, orientaci ve výkresové dokumentaci, samostatnost, odolnost vůči stresu. Znalost SOLIDWORKS je výhodou. Nabízí možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace, jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování a příspěvek na důchodové připojištění. Nástup možný ihned. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu halir@hakrbrno.cz, zašlete na sídlo firmy nebo kontaktujte pana Halíře na telefonním čísle 775 894 230. 

Pan Koutný z Vacenovic bude ve čtvrtek 23.6.2016 prodávat před obecním úřadem od 9.30-10.00 jablka golden,idared a jonagold 17kč/1kg. ,nové brambory 15kč/1kg. a nahý oves 10kč/1kg.

Zubní ambulance Dambořice oznamuje změnu ordinační doby: tento týden se ordinuje do čtvrtka, v pátek se neordinuje.

Jatka Borkovany budou zítra ve čtvrtek 23.6.2016 od 11.40  do 12.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso. 

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za bezkonkurenční ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332.Konzultace je vždy zdarma !Nabízí : Nové pomníkové sestavy a jiné úpravy a opravy Vašeho hrobu,kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování . 

Obecní úřad Otnice oznamuje, že z důvodu nemoci je až do odvolání na matrice zavřeno.  

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace vyhlašuje  výběrové řízení na místo učitele/učitelky  1. stupně základní školy, nástup 25. 8. 2016. Nabízíme : rodinné prostředí malotřídní školy ,vybavení učeben interaktivními tabulemi,možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání .Požadujeme :   kvalifikace dle zákona (učitelství pro 1. stupeň ZŠ),  občanská a morální bezúhonnost,dobrý zdravotní stav,znalost anglického jazyka,hudební nadání vítáno. Přihlášky zasílejte do 24. 6. 2016 na adresu:Základní škola a Mateřská škola Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace,Školní 106, 683 55 Bošovice.K přihlášce je nutné doložit:> kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,> strukturovaný profesní životopis s uvedením telefonického a emailového kontaktu a adresy, > výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce), > doklad o zdravotní způsobilosti.Vybraní uchazeči  budou pozváni k osobnímu pohovoru ve dnech 28.  a 29. 6. 2016.  

Nábytek MIKULÍK Vranovice si dovoluje pozvat zákazníky na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve Vranovicích v neděli 26.6.2016 k 26tému výročí od 9,00 – do 18,00hodin.Zákazníci mohou využít mimořádnou 20% slevu na celý sortiment nábytku, 10% slevu na zboží v akci, doprovodný program s živou hudební show VALDEMARD MATUŠKA REVIVAL ( Rivajvl ), dětská klaunská párty SÁŠA A VÁŠA s kouzly a balónky, jehož součástí jsou taneční vystoupení, dětské soutěže, módní přehlídka, inspirace v líčení, vyhlídkové lety helikoptérou a vystoupení RUDY Z OSTRAVY…aj s kytarou exkluzivně ve Vranovicích. Proběhne i slosování velké zákaznické soutěže o hodnotné ceny .Pro děti jsou připraveny nafukovací atrakce, skluzavky, trampolína a dárky po celý den ZDARMA, to vše za doprovodu moderátora rádia Krokodýl Petra Holíka.K příjemně strávené neděli 26.6.2016 ve Vranovicích Vás na svůj Den otevřených dveří zve firma Nábytek Mikulík. 

 

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD