Aktuality

Zveřejněno 1. 8. 2016

Hlášení rozhlasu dne 1.8.2016

Proběhne: 01. 08. 2016 – 31. 08. 2016

Papouščí zoologická zahrada děkuje bošovským občanům, kteří svou účastí podpořili sobotní (30.7.2016) zahradní slavnost k 5. výročí otevření ZOO. Zvláštní poděkování patří členům sboru dobrovolných hasičů za organizaci dopravy v obci. 
 
Soukromý prodejce z Rakvic bude v úterý 2.8.2016 od 13:40 do 14:00 prodávat:
uz. bok, uz. maso, sádlo, tlačenku, cigára, kabanos, klobásy.
Dále bude prodávat čerstvě bourané maso.
Akce: vepř. plec 99,- / kg,Kýta 119,- / kg,kotleta 119,- / kg,krkovička 115,- / kg,bok s k. 75,- / kg,bok b. k. 85,- / kg

 

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude v úterý 2.8. od 13:30 do 13:50 h, prodávat z Moravy rajčata ,papriky ,okurky ,nové brambory ze Znojma 10 kč/kg, novou cibuli 13 kč/kg,česnek , žampiony a  hlívu ústřičnou.Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Společnost Beton Brož s.r.o.,se sídlem v Otnicích hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Finance Controller/ka. Nabízí  : samostatnou a zajímavou práci,možnost seberealizacea profesního rozvoje, odpovídající platové ohodnocení. Požaduje : VŠ/SŠ ekonomického směru,min. 3-letou praxi na pozici Controller ve výr. společnosti,zkušenosti v oblasti controllingu, výbornou znalost účetnictví a principů střediskového hospodaření, vysoké prac.nasazení, dále znalost MS Office. Místem výkonu  práce : Otnice, nástup možný ihned. Nejpozději do 31.8.2016 zasílejte strukturovaný životopis a motivační dopis k rukám p. Novotné na emailovou adresu :s.novotna@betonbroz.cz

MVDr. Zámečník oznamuje,že bude v naší obci  v úterý 2.8.2016 od 9.00 hod. očkovat psy, králíky a prasata. Zájemci se prosím přihlašte osobně u p.Königa, Vývoz 26, popř. telefonicky na tel. : 702 039 645.

Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice přijímá do pracovního poměru zaměstnance do zámečnické výroby k obsluze laserového zařízení pro zpracování plechů v provozovně Lovčičky.Zájemci o práci, hlaste se na telefonním čísle 606 754 603 nebo na e-mailové adrese vimpex@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích

Od 1.8. do 12.8.2016 z důvodu dovolené nelze na  Obecním  úřadě  provést :  výpisy z Czechpointu a ověřování podpisů a listin .

Nábytek Mikulík Vranovice rozšiřuje svůj firemní tým a nabízí volné pracovní pozice: 1. Operátor(ka) balení nábytkových dílců na hlavní pracovní poměr 2. Brigáda – nepravidelná výpomoc: Pomocná síla pro balení nábytku, která je vhodná pro studenty, rodiče na mateřské dovolené a aktivní důchodce.Popis práce:Balení nábytkových dílců a kování.Požadujeme:  manuální zručnost a fyzickou zdatnost, zodpovědnost a aktivní přístup.Žádost o místo možno zaslat na e-mail: renata.mikulikova@nabytek-mikulik.cz.Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 457 686. 

Ředitelka ZŠ a  MŠ Bošovice, okr. Vyškov,p.o. hledá zájemce o volné místo uklízečky mateřské školy na zkrácený úvazek ( 2 hod.denně - v odpoledních hodinách) - nástup od 1.9.2016.přihlášky zasílejte do 25.8.2016 na adresu : Základní škola a mateřská škola Bošovice ,Školní 106, 68354 Bošovice ,nebo na e.mail :zs.bosovice@volny.cz. K přihlášce je nutné doložit strukturovaný životopis s uvedením tel. , e.mailového kontaktu a adresy.

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD