Zveřejněno 9. 9. 2016

Zámek Slavkov Vás zve v neděli 11. 9. od 19:00 na jedinečné představení Vojenského uměleckého souboru Ondráš Příběh Zbojníka

Proběhne: 11. 09. 2016 –

zbojnik.jpg

přijměte naše pozvání v neděli 11. 9. od 19:00 na jedinečné představení Vojenského uměleckého souboru Ondráš Příběh Zbojníka.

Akce se koná při příležitosti 600. výročí městského znaku. Vstup je proto zdarma.

Nejkrásnější taneční divadlo Příběh Zbojníka se odehraje na nádvoří zámku

Jedno z nejšpičkovějších tuzemských folklorních představení Příběh zbojníka v podání Vojenského uměleckého souboru Ondráš se uskuteční 11. září od 19:00 na nádvoří Zámku Slavkov – Austerlitz.

Příběh zbojníka měl premiéru v květnu 2015 při příležitosti 60. výročí souboru Ondráš. Nastudování trvalo téměř tři roky. Od té doby jej na vyprodaných představeních shlédlo tisíce diváků v Česku a v zahraničí, kteří většinou nadšeně vstávají při potlesku ze židlí.   Akce se uskuteční při příležitosti 600. výročí městského znaku pod záštitou předsedy Vlády ČR Bohuslava Sobotky a ministra obrany Martina Stropnického.