Aktuality

Zveřejněno 19. 10. 2016

Hlášení obecního rozhlasu 19.10.2016

Proběhne: 19. 10. 2016 – 20. 10. 2016

Obec Bošovice informuje spoluobčany že jsou  k vyzvednutí na obecním úřadě kalendáře na rok 2017 "Bošovice na historických pohlednicích" . Kalendáře jsou vydávány zdarma v počtu 1ks na obydlený rodinný dům.

 "Firma Elektro Spáčil přijme prodavače/prodavačku na prodejnu do Újezda u Brna. Bližší informace na prodejně."

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 20.10.2016 od 10.00 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce,brambory, cibuli a jablka na uskladnění.
 

Drůbežárna Prace bude ve středu 26.10.  v 15:00 hod. prodávat: kuřice všech barev + chovné kohouty  - cena 170 Kč/ks, roční slepice - cena 80 Kč/ks,krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks. 

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 20.10.2016 od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.
 
Informujeme občany, že v naší obci hostuje cirkus Karneval. Ve svém vystoupení předvede : cvičené pejsky, kovbojské rodeo, žongléřská vystoupení a možná přijde i kouzelník. O humor a dobrou náladu se postará klaun Pepo. Zaručeně se pobavíte a zasmějete a proto zveme malé i velké diváky do cirkusu Karneval. Představení se uskuteční v neděli 23.10.2016 ve 14.00 hodin. 
 

BAUHAUS v Brně na Heršpické a v Ivanovicích nabízí nejširší výběr rostlin, hnojiv, substrátů, mulčovacích kůr a zahradní techniky pro podzim na Vaší zahradě. Například chryzantémy v různých barvách a velikostech pořídíte v BAUHAUSu za nejlepší ceny. Nezapomeňte, že v BAUHAUSu najdete také širokou nabídku topiva za výhodné ceny. Nabídku společnosti BAUHAUS najdete také na www.bauhaus.cz 

Stavební úřad Sokolnice u Brna přijmou referenta/referentku na úseku územního plánování a stavebního řádu. Bližší informace o výběrovém řízení jsou zveřejněny na našem webu v sekci nabídka zaměstnání.

Firma Stanislav Hovězák s.r.o. zabývající se dřevovýrobou v Kloboukách u Brna hledá do pracovního poměru administrativní pracovnici nebo pracovníka na plný nebo částečný pracovní úvazek.Požadavky - plnohodnotné ovládání PC a základních office programů excel, word, outlook, spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, samostatnost, alespoň částečná znalost anglického nebo ruského jazyka vítána. Řidičský průkaz typu B podmínkou!Nástup ihned.Zájemci se mohou hlásit nejlépe e-mailem na adrese info@drevovyrobahovezak.cz nebo na tel. čísle 604 233 440 u paní Hovězákové. 

Společnost ABB, Brno-Vídeňská,přijme  do výroby dělníky,  elektromechaniky a skladníky . Dále  :operátory/seřizovače CNC strojů  a plastikáře.Nabízíme Vám stabilní příjem, proplácené přesčasy a řadu firemních benefitů! Pro více informací volejte zdarma na tel. 800 312 222. 

Společnost Beton Brož Otnice oznamuje zákazníkům, že zahajuje posezónní výprodej nestandardních betonových výrobků. Výprodeje budou probíhat o sobotách 15.10., a 22.10.2016, v době od 8.00 do 12.00 hodin. Pouze do vyprodání zásob. Bližší informace získáte v pracovní dny na tel.číslech 544 120 620 -624.

Místní knihovna, paní Zonygová oznamuje, že je  změna  otevírací doby knihovny . Místní knihovna bude nyní otevřena vždy v pátek od 16.00 do 18.00 hodin.

Obec Bošovice informuje občany, že od 20.9.2016 bude signál TV kanálu Nova Sport možné přijímat s televizí nebo set topboxem s rozlišením HD. Bližší informace poskytne p. Veselý  na tel. 603 591 381 (provozovatel kabelové televize), dále viz informace spoelečnosri CET 21 : Ukončení distribuce programu šířeného ze satelitu Astra 3B, freq. 12 070 MHz/H, SR 27500, kryptování Conax  bude dne 30. 9. 2016,a do tohoto termínu zbývá posledních 30 dní.Věříme, že jste na tuto skutečnost již odpovídajícím způsobem připraveni a naše spolupráce s Vámi, při distribuci programu NOVA Sport 1,nyní již v kvalitě HD Vašim koncovým klientům, bude úspěšně pokračovat.Program NOVA Sport 1 v HD kvalitě je dostupný na satelitu ASTRA 3B  23,5 0E  - Skylink, freq. 12,070, pol. H, SR 27 500, FEC ¾, kryptování Irdeto (je tedy nutné použít kartu od Skylinku. Stávající karty Conax nelze pro dekryptování kanálu NS1 HD použít). V případě technických dotazů se obracejte na p. Tomáše Rychteru, telekomunikačního manažera CET 21 spol. s r.o.,e-mail: Tomas.Rychtera@nova.cz 

Papouščí Zoologická zahrada všechny zve na výstavu : Vůně medu ze včelařství pana Miroslava Sedláčka z Bučovic. Výstava je prodejní a je otevřena od 1.září do 20.října 2016.

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD