Aktuality

Zveřejněno 13. 2. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 13.2.2017

Proběhne: 13. 2. 2017 – 14. 2. 2017

Obecní poplatky na komunální odpad se vybírají vždy v pondělí od 8.00 do 17.00 hodin a ve středu od 8.00 do 18.00 hodin. Platit lze hotově na obecním úřadě nebo převodem na účet obce č. : 5327731/0100.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Papouščí ZOO Bošovice zve na přednášku : Holandsko království květin v sobotu 18.2.2017 od 17.00 hodin. Přednášet bude Mgr. Eliška Rubešová. Vstupné je dobrovolné, občerstvení je zajištěné.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Soukromy prodejce z Rakvic bude v útery  14.2.2017 v době od 13:30-do 13:45 hod. prodávat čerstvé maso a uzeniny-uz.bok,tlačenku,sádlo,klobásy,párky. V akci má :vepř.kotleta-119kč ,vepř.bok bk-99kč,vepř.krkovice-115kč,vepř.plec-105kč,vepř.kýta-119kč.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drůbežárna Prace bude ve středu 15.2. v 15:00 hod. prodávat: kuřice všech barev (ve snášce, stáří 28 týdnů) - 170 Kč/ks, chovné kohouty, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kadeřnictví Romana Suchanová oznamuje, že Vás velmi ráda učeše na jakoukoli plesovou příležitost. Dále i na oslavy, svatby a jiné příležitosti. Objednávky příjímá na telefonním čísle 606 129 210.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Topenářská firma z Malé Morávky bude provádět v naší obci v neděli 19.2.2017 revize kotlů na tuhá paliva značek : Viadrus,Opop,Atmos, Dakon, Atak, Etka, Rojek,Kovarson,Ekoefekt,Werner,Ponast,Slokov,Haas a veškeré krbové vložky a kamna nad 10kw. Dále pak provádí kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Cena za kontrolu a čištění komínu je 300 Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle 300,- Kč, cena za revizi kotle na tuhá paliva je 500,- Kč.Zájemci se mohou objednat na tel.čísle 608 748 989.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kominík a kamnář Tomáš Strouhal z Křepic provádí roční kontroly a čištění komínů, vložkování komínů, revize ke kolaudaci, staví nerezové komíny a zděné krby dle platných norem včetně revize. Objednávky na telefonu: 774 938 398 nebo na webu: www.kominem.cz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nábytek Mikulík Vranovice rozšiřuje svůj firemní tým a nabízí volné pracovní pozice:

1. Operátor skladu nábytku -Náplň práce:- vychystávání zboží dle objednávek - práce s vysokozdvižným vozíkem - naskladňování zboží - provádění inventur a udržování pořádku na skladě

2. Truhlář pro výrobu nábytku -Náplň práce:Sériová výroba nábytku,Práce na moderních technologiích v moderním novém provozu.

Žádost o místo možno zaslat na e-mail: personalni@nabytek-mikulik.cz.Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 746 080.  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Beton Brož Otnice přijme do pracovního poměru provozního elektrikáře - pracovníka údržby. Pořadavky jsou : SOU/SŠ vzdělání v oboru elektrikář/elektromechanik, platné oprávnění dle vyhlášky č.50/1978 Sb., schopnost řešit praktické problémy, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zkušenost s plně automatickým provozem. Pracovní náplní je : zajišťování chodu strojů, odstraňování poruch, preventivní údržba, směnný provoz. Nabízíme : dobré mzdové ohodnocení, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na mailovou adresu : t.bauch@betonbroz.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nově lze naladit na kanále CH11 což je 219,5MgHz programy : STV 1 HD, STV 2 HD, NOE digitálně a TA3. Stanice Markíza a některé slovenské programy nemají v ČR vysílací práva.

Nově lze naladit na kmitočtu 177,5MHz tj. CH5 tyto programy : Eurosport Germany, RTL, RTL 2, SUPER RTL,WOX.

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD