Aktuality

Zveřejněno 20. 3. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 20.3.2017

Proběhne: 20. 3. 2017 – 21. 3. 2017

info_rozhlas.jpg

Obecní poplatky na komunální odpad a poplatky ze psů  se vybírají vždy v pondělí od 8.00 do 17.00 hodin a ve středu od 8.00 do 18.00 hodin. Platit lze hotově na obecním úřadě nebo převodem na účet obce č. : 5327731/0100. Na osobu je částka stejná jako v minulém roce 600,- Kč za psa 200,- Kč.

Starosta obce spolu se zastupitelstvem obce Bošovice  zve na veřejné zasedání které se uskuteční v pondělí 20.března od 18.30 hodin v Kulturním domě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na  velikonoční výstavu kraslic a dekorací. Výstava bude zahájena v neděli 5. března a potrvá do 20. dubna. Otevřeno je denně od 10 do 17 hodin. Vstup zdarma.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 20.března 2017 v čase 13.30 - 14.15 hodin  u Obecního úřadu v Bošovicích následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky,broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně,třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky,ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže,rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod , a jiné.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 23.3.2017 v době od 10.00 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Restaurace u Paseků v Újezdě u Brna přijme servírku/ číšníka. Bližší informace na tel. 721 030 527.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude v úterý 21.3. od 13:30 do 13:50 h, prodávat brambory z Vysočiny 9 Kč/Kg, certifikované sadbové brambory, cibuli ,  jablka 17 Kč/Kg, česnek,čerstvé žampiony a hlíva ústřičná další ovoce a zeleninu.Dále nabízíme olejové svíčky za 10 Kč/ks a  Český med. Řidič přijímá objednávky na sadbové brambory na telefoním čísle 730 330 253 .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nabízíme pracovní místa v dřevařské společnosti ve Vyškově pro muže i ženy. Plat 18 000Kč, třísměnný provoz. Pro více informací si zavolejte na tel. číslo 731 634 082.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do naší obce přijede kominík   ​​Josef Galba ve dnech 18.3. - 24.3. 2017. Provádí kontroly a čistění komínů na tuhá paliva a plyn dle zákona o požární ochraně 133/1985 dodatek čl. 34/2016.Kontrola čistění je povinná.Cena za plynná paliva je 300Kč a tuhá paliva 350Kč.TEL:775648427. Součástí kontroly je roční zpráva dle zákona o požární ochraně č. 133/1985 dodatek čl.  34/2016.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soukromý prodejce z Rakvic bude v úterý  21.3.2017  v době od 13:40- do 13:50hod. prodávat čerstvé maso a uzeniny-uz.bok,tlačenku,sádlo,klobásy,párky. Akce: vepř.kotleta-119,-Kč, vepř.bok bk-99,- Kč,vepř.krkovice- 115,-Kč, vepř.plec-105,-Kč, vepř.kýta-119,- Kč.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MUDr.Lejsková, zdravotní středisko Otnice oznamuje že ve dnech 20.3. do 31.3.2017 nebude ordinovat z důvodu dovolené. V akutních případech zastoupí MUDr. Flodrová, zdravotní středisko Slavkov. Po dobu dovolené je sestra na středisku v Otnicích pouze v dopoledních hodinách.
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za bezkonkurenční ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s  kameníkem, který se právě pohybuje v okolí  obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. Konzultace je vždy zdarma !

Nabízí:

Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení.

  • broušení starých pomníků
  • kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování
  • a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu
  • při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%
  • opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-333
  • ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Restaurace u Kostela Újezd u Brna přijme servírku/čísníka na plný nebo částečný úvazek  a brigádu. Praxe není nutná. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Informace na tel.čísle : 737 647 628 nebo přímo v restauraci.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kominictví a kamnářství Tomáš Strouhal z Křepic, provádí výroční kontroly a čištění komínů, vložkování komínů, revize ke kolaudaci, staví nerezové komíny a zděné krby dle platných norem včetně revize a poskytuje konzultace ohledně komínů, krbů, kamen a kotlů.Objednávky na telefonu: 774 938 398 nebo na webu: www.kominem.cz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Paní Zonygová oznamuje, že místní knihovna bude na nové adrese Náves 402 otevřena od pátku 24.března. Otevírací doba je vždy v pátek od 16.00 do 19.00 hodin.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Základní a Mateřská škola Bošovice vyhlašuje na měsíc březen dobročinný antikvariát. Otevřeno bude každé pondělí v březnu od 14.. do 18.00 hodin a v sobotu 11.3. a 25.3. od 8.00 do 11.00 hodin. Každou knihu získáte za symbolickou cenu 5,- Kč. Knihy zde můžete i darovat. Nosit je můžete do konce března ve všední dny v době od 8.00 do 16.00 hiodin do základní školy Bošovice. Pokud nemáte jak knihy dopravit do školy můžete je dát do igelitových pytlů před dům odkud je v pátek 3. března od 8.00 hod. budou obecní zaměstnanci odvážet do školy.  Výtěžek z prodeje bude věnován na potřeby školy. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD