Aktuality

Zveřejněno 24. 5. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 24.5.2017

Proběhne: 24. 5. 2017 – 25. 5. 2017

info_rozhlas.jpg 

Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 10.5.2017 se našly klíče u parku. K vyzvednutí jsou na obecním úřadě.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drůbežárna Prace bude ve středu 31.5. v 16:15 hod. prodávat: kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks,káčata, housata, husokačeny, krůty, kuřata kalimero, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 25.5. v době od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé vejce a čerstvou letošní zeleninu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 25.5.2017 v době od cca 11.30hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------      Květinářství paní Ondrůjová oznamuje, že v sobotu 27.5.2017 bude otevřeno pouze od 7.30 do 9.00 hodin.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kominictví Radovan Bugár Křenovice bude v naší obci provádět kominické práce ve dnech 24.5. a 25.5.2017. Cena za číslo popisné je 380,- Kč. Informace a objednání na tel. : 603 910 079.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Bošovice vyhlašuje výběrové řízení na místo učitele/učitelky  1.stupně  základní školy.Nástup od 28.8.2017.                                                                                                                            

Nabízíme:

rodinné prostředí malotřídní školy, vybavení učeben interaktivními tabulemi, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání.

Požadujeme :

kvalifikace dle zákona (učitelství pro 1.stupeň ZŠ), občanskou a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost anglického jazyka vhodná, hudební nadání vítáno.

Přihlášky zasílejte do 12.6.2017 na adresu : Základní škola a Mateřská škola Bošovice, Školní 106, 68355 Bošovice. K přihlášce je nutné doložit : 1) kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání 2) strukturovaný profesní životopis s uvedením telefonického a emailového kontaktu a adresy 3) výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3měsíce) 4) doklad o zdravotní způsobilosti. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podvalák Bošovice z.s. Vás srdečně zve na 22.ročník Bošovické šlapky,  který se uskuteční tuto sobotu 27.5.2017. Přihlášení  je od 7.00 hodin na Hájku. Startovné je 100Kč, děti do 15let jsou zdarma.V odpoledních a večerních hodinách pro Vás bude hrát na Hájku skupina Chone Band. 

V pátek 26.5.2017 večer Vás zveme na posezení u trampské muziky . Vystoupí bošovické skupiny Náhodou a Krtci.

......................................................................................................................................................................................................................

Papouščí zoologická zahrada zve na výstavu figurek z kukuřičného šustí, která proběhne od 20. května do 20.června. Výstava je prodejní. Své výrobky představí Františka Snopková z Uherského Hradiště - držitelka Ceny Vladimíra Boučka za zachování a rozvoj lidové umělecké výroby. Otevřeno denně od 10 do 18.00 hodin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kominík a kamnář Tomáš Strouhal z Křepic, provádí kontroly a čištění komínů, revize kotlů, vložkování komínů, revize ke kolaudaci, staví nerezové komíny, staví zděné krby dle platných norem včetně revize a poskytuje bezplatné konzultace ohledně komínů, krbů, kamen a kotlů.Informace na telefonu: 774 938 398 nebo na webu: www.kominem.cz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma ASN HAKR Brno s. r. o. oznamuje, že hledá do svého týmu posilu na pozici dělník/dělnice na zkrácený úvazek do výroby v Újezdě u Brna. Požadují manuální zručnost, spolehlivost, časovou flexibilitu a samostatnost. Nabízí jistotu stabilního zaměstnání a příjemné prostředí. Nástup možný ihned. Vhodné jako přivýdělek pro maminky na mateřské dovolené. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu hanakova@hakrbrno.cz nebo zašlete na sídlo firmy.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Místní knihovna Bošovice pořádá jarní bazárek dětského oblečení, hraček a sportovních potřeb od 1.4.-31.5.2017. Čisté oblečení, boty,hračky a jiné potřeby jsou přijímány v knihovně každý pátek během otevírací doby 16-19.hod. Ve stejnou dobu - tj. každý pátek od 16 do 19 hodin si můžete přijít věci prohlédnout a nakoupit. Bazárek bude v provozu po celé dva měsíce. Poplatek za prodej je 50,- Kč na prodávajícího.  Výtěžek z bazárku bude věnován na akce v knihovně. Více informací o knihovně na mailu : knihovna.bos@seznam.cz

 Místní knihovna je otevřena vždy v pátek od 16.00 do 19.00 hodin na nové adrese : Náves 402.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD