Aktuality

Zveřejněno 31. 5. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 31.5.2017

Proběhne: 31. 5. 2017 – 1. 6. 2017

info_rozhlas.jpg 

Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SK Bošovice srdečně zvou na domácí zápasy tuto sobotu 3.6.2017.

Sobota 3.6. 2017 16:30 Bošovice - Vážany n. Litavou zápas mužů

Sobota 3. 6. 2017 15:00 Bošovice - Dražovice zápas starších přípravek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sbor dobrovolných hasičů Bošovice oznamuje,že plánovaný dětský den na rybnících ve  Škrabánově v sobotu 3-6-2017 je zrušený. Děkujeme za pochopení.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sběrný dvůr bude mít od soboty 3.6.2017 novou otevírací dobu . Otevřen bude vždy jen v sobotu od 8.00 do 17.00 hodin.  

.....................................................................................................................................................................................................................

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 1.6.2017 v době od 10.00 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce.

......................................................................................................................................................................................................................

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 1.6.2017 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

...................................................................................................................................................................................................................

 Romana Suchanová zve Bošovské stárky na schůzi k 1. Babským hodům, která se koná v pátek 2.6.2017 v 19.00 hodin v sokolovně. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

Společnost Beton Brož Otnice přijme do pracovního poměru pracovníky těchto profesí : Vedoucí výrobní linky, technika reklamací a výroby, strojníka, skladníka,stolaře a skladovou účetní. Nástup možný ihned. Bližší informace o nabídkách práce na našich webových stránkách v sekci nabídky zaměstnání , popř. na webových stránkách firmy Beton Brož Otnice.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Za odvoz či za menší poplatek sháním kvalitní hlínu k vysazení trávníku. Prosím nabídněte p.Langer Roman tel. 775 084 037.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma ABAS Atelier s.r.o., hledá schopné mladé muže, kteří hledají kreativní práci. Jedná se o montážní práce veletržních expozic převážně v zahraničí (Evropa). Možný výdělek až 3000,- Kč denně. Kontakt Ing.Kamil Fajt tel. 608 826 203 nebo Martin Paleček tel. 608 879 254.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Bošovice vyhlašuje výběrové řízení na místo učitele/učitelky  1.stupně  základní školy.Nástup od 28.8.2017.                                                                                                                            

Nabízíme:

rodinné prostředí malotřídní školy, vybavení učeben interaktivními tabulemi, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání.

Požadujeme :

kvalifikace dle zákona (učitelství pro 1.stupeň ZŠ), občanskou a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost anglického jazyka vhodná, hudební nadání vítáno.

Přihlášky zasílejte do 12.6.2017 na adresu : Základní škola a Mateřská škola Bošovice, Školní 106, 68355 Bošovice. K přihlášce je nutné doložit : 1) kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání 2) strukturovaný profesní životopis s uvedením telefonického a emailového kontaktu a adresy 3) výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3měsíce) 4) doklad o zdravotní způsobilosti. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ASN Hakr Brno hledá dělníky na zkrácený úvazek do výroby v Újezdě u Brna. Nástup možný ihned. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu hanakova@hakrbrno.cz nebo osobně na adresu firmy ASN Hakr, Štefánikova 413, Újezd u Brna. 

......................................................................................................................................................................................................................

Papouščí zoologická zahrada zve na výstavu figurek z kukuřičného šustí, která proběhne od 20. května do 20.června. Výstava je prodejní. Své výrobky představí Františka Snopková z Uherského Hradiště - držitelka Ceny Vladimíra Boučka za zachování a rozvoj lidové umělecké výroby. Otevřeno denně od 10 do 18.00 hodin. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. června v sobotu se koná Branný závod v areálu Hájek v Bošovicích. Je to sportovně – vědomostní soutěž pro děti ve třech věkových kategorií. Pořádají Moravané  z Bošovic.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Místní knihovna Bošovice pořádá jarní bazárek dětského oblečení, hraček a sportovních potřeb pouz do tohoto pátku 2.6.2017 !!!!!!!!!!!!!

Čisté oblečení, boty,hračky a jiné potřeby jsou přijímány v knihovně každý pátek během otevírací doby 16-19.hod. Ve stejnou dobu - tj. každý pátek od 16 do 19 hodin si můžete přijít věci prohlédnout a nakoupit. Bazárek bude v provozu po celé dva měsíce. Poplatek za prodej je 50,- Kč na prodávajícího.  Výtěžek z bazárku bude věnován na akce v knihovně. Více informací o knihovně na mailu : knihovna.bos@seznam.cz

 Místní knihovna je otevřena vždy v pátek od 16.00 do 19.00 hodin na nové adrese : Náves 402.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD