Aktuality

Zveřejněno 1. 6. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 1.6.2017 - 2.6.2017

Proběhne: 1. 6. 2017 – 5. 6. 2017

info_rozhlas.jpg 

Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SK Bošovice srdečně zvou na domácí zápasy tuto sobotu 3.6.2017.

Sobota 3.6. 2017 16:30 Bošovice - Vážany n. Litavou zápas mužů 

Sobota 3. 6. 2017 15:00 Bošovice - Dražovice zápas starších přípravek 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sbor dobrovolných hasičů Bošovice oznamuje,že plánovaný dětský den na rybnících ve  Škrabánově v sobotu 3-6-2017 je zrušený. Děkujeme za pochopení.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sběrný dvůr bude mít od soboty 3.6.2017 novou otevírací dobu . Otevřen bude vždy jen v sobotu od 8.00 do 17.00 hodin.  

.....................................................................................................................................................................................................................

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 1.6.2017 v době od 10.00 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce.

......................................................................................................................................................................................................................

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 1.6.2017 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

...................................................................................................................................................................................................................

 Romana Suchanová zve Bošovské stárky na schůzi k 1. Babským hodům, která se koná v pátek 2.6.2017 v 19.00 hodin v sokolovně. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

MVDr. Zámečník oznamuje,že bude v úterý 6.6.2017 od 8.00 hodin v naší obci očkovat králíky, psy a prasata. Zájemci se prosím objednejte u pana Königa , Vývoz 26, tel. 702 039 645.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soukromý prodejce z Vacenovic bude v pátek 2.6.2017 v době od 9.30 - 10.00 hod.před obecním úřadem prodávat : jablka Golden, Jonagold a Idaret cena 15,-  a  19,- Kč/kg. Dále bude prodávat konzumní brambory v balení 15kg za cenu 7Kč/kg.

....................................................................................................................................................................................................................

Společnost Beton Brož Otnice přijme do pracovního poměru pracovníky těchto profesí : Vedoucí výrobní linky, technika reklamací a výroby, strojníka, skladníka,stolaře a skladovou účetní. Nástup možný ihned. Bližší informace o nabídkách práce na našich webových stránkách v sekci nabídky zaměstnání , popř. na webových stránkách firmy Beton Brož Otnice.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice přijme do pracovního poměru zaměstnankyni na pozici administrativní pracovník. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání, dobrou znalost práce na počítači.Bližší informace na telefonním čísle 606 754 603 nebo na e-mailové adrese vimpex@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma ABAS Atelier s.r.o., hledá schopné mladé muže, kteří hledají kreativní práci. Jedná se o montážní práce veletržních expozic převážně v zahraničí (Evropa). Možný výdělek až 3000,- Kč denně. Kontakt Ing.Kamil Fajt tel. 608 826 203 nebo Martin Paleček tel. 608 879 254.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Bošovice vyhlašuje výběrové řízení na místo učitele/učitelky  1.stupně  základní školy.Nástup od 28.8.2017.                                                                                                                            

Nabízíme:

rodinné prostředí malotřídní školy, vybavení učeben interaktivními tabulemi, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání.

Požadujeme :

kvalifikace dle zákona (učitelství pro 1.stupeň ZŠ), občanskou a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost anglického jazyka vhodná, hudební nadání vítáno.

Přihlášky zasílejte do 12.6.2017 na adresu : Základní škola a Mateřská škola Bošovice, Školní 106, 68355 Bošovice. K přihlášce je nutné doložit : 1) kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání 2) strukturovaný profesní životopis s uvedením telefonického a emailového kontaktu a adresy 3) výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3měsíce) 4) doklad o zdravotní způsobilosti. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ASN Hakr Brno hledá dělníky na zkrácený úvazek do výroby v Újezdě u Brna. Nástup možný ihned. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu hanakova@hakrbrno.cz nebo osobně na adresu firmy ASN Hakr, Štefánikova 413, Újezd u Brna. 

......................................................................................................................................................................................................................

Papouščí zoologická zahrada zve na výstavu figurek z kukuřičného šustí, která proběhne od 20. května do 20.června. Výstava je prodejní. Své výrobky představí Františka Snopková z Uherského Hradiště - držitelka Ceny Vladimíra Boučka za zachování a rozvoj lidové umělecké výroby. Otevřeno denně od 10 do 18.00 hodin. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. června v sobotu se koná Branný závod v areálu Hájek v Bošovicích. Je to sportovně – vědomostní soutěž pro děti ve třech věkových kategorií. Pořádají Moravané  z Bošovic.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Místní knihovna Bošovice pořádá jarní bazárek dětského oblečení, hraček a sportovních potřeb pouz do tohoto pátku 2.6.2017 !!!!!!!!!!!!!

Čisté oblečení, boty,hračky a jiné potřeby jsou přijímány v knihovně každý pátek během otevírací doby 16-19.hod. Ve stejnou dobu - tj. každý pátek od 16 do 19 hodin si můžete přijít věci prohlédnout a nakoupit. Bazárek bude v provozu po celé dva měsíce. Poplatek za prodej je 50,- Kč na prodávajícího.  Výtěžek z bazárku bude věnován na akce v knihovně. Více informací o knihovně na mailu : knihovna.bos@seznam.cz

 Místní knihovna je otevřena vždy v pátek od 16.00 do 19.00 hodin na nové adrese : Náves 402.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD