Aktuality

Zveřejněno 7. 6. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 7.6.2017

Proběhne: 7. 6. 2017 – 8. 6. 2017

info_rozhlas.jpg 

Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drůbežárna Prace bude v pátek 9. 6. v 16:15 hod. prodávat: kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks,káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 8.6.2017 v době od 10.hod. před obecním úřadem prodávat : čerstvá vejce, jahody, nové brambory a zeleninu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 8.6.2017 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma ASN HAKR Brno s. r. o. oznamuje, že hledá do svého týmu v Újezdě u Brna  posilu na pozice: obráběč plastů a údržbář. Požadují zručnost, časovou flexibilitu a samostatnost. Nabízí jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování a příspěvek na důchodové připojištění. Nástup možný ihned na pracovní poměr i na brigádu. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu jarosova@hakrbrno.cz, zašlete na sídlo firmy nebo kontaktujte paní Jarošovou na telefonním čísle 775 415 042.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sběrný dvůr bude mít od soboty 3.6.2017 novou otevírací dobu . Otevřen bude vždy jen v sobotu od 8.00 do 17.00 hodin.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zubní ambulance Dambořice a Žarošice nebudou od 7.6. do 9.6. ordinovat. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost Beton Brož Otnice přijme do pracovního poměru pracovníky těchto profesí : Vedoucí výrobní linky, technika reklamací a výroby, strojníka, skladníka,stolaře a skladovou účetní. Nástup možný ihned. Bližší informace o nabídkách práce na našich webových stránkách v sekci nabídky zaměstnání , popř. na webových stránkách firmy Beton Brož Otnice.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice přijme do pracovního poměru zaměstnankyni na pozici administrativní pracovník. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání, dobrou znalost práce na počítači.Bližší informace na telefonním čísle 606 754 603 nebo na e-mailové adrese vimpex@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Bošovice vyhlašuje výběrové řízení na místo učitele/učitelky  1.stupně  základní školy.Nástup od 28.8.2017.                                                                                                                            

Nabízíme:

rodinné prostředí malotřídní školy, vybavení učeben interaktivními tabulemi, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání.

Požadujeme :

kvalifikace dle zákona (učitelství pro 1.stupeň ZŠ), občanskou a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost anglického jazyka vhodná, hudební nadání vítáno.

Přihlášky zasílejte do 12.6.2017 na adresu : Základní škola a Mateřská škola Bošovice, Školní 106, 68355 Bošovice. K přihlášce je nutné doložit : 1) kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání 2) strukturovaný profesní životopis s uvedením telefonického a emailového kontaktu a adresy 3) výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3měsíce) 4) doklad o zdravotní způsobilosti. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

......................................................................................................................................................................................................................

Papouščí zoologická zahrada zve na výstavu figurek z kukuřičného šustí, která proběhne  do 20.června. Výstava je prodejní. Své výrobky představí Františka Snopková z Uherského Hradiště - držitelka Ceny Vladimíra Boučka za zachování a rozvoj lidové umělecké výroby. Otevřeno denně od 10 do 18.00 hodin. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. června v sobotu se koná Branný závod v areálu Hájek v Bošovicích. Je to sportovně – vědomostní soutěž pro děti ve třech věkových kategorií. Pořádají Moravané  z Bošovic.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD