Aktuality

Zveřejněno 12. 6. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 12.6.2017

Proběhne: 12. 6. 2017 – 13. 6. 2017

info_rozhlas.jpg 

Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZŠ Bošovice srdečně zve na divadelní představení : "Zlatovláska" . Představení pro veřejnost se uskuteční ve středu 14.6.2017 v 17.00 hod. na faře a v pátek 16..2017 v 10.00 hodin také na faře. Na všechny se těší malí divadelníci.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude v úterý 13.6. od 13:30  do 13:50 h, prodávat jahody,nové brambory ze Znojma,domácí Slovenské rajčata, papriky,okurky,nový česnek. Dále nabízíme ,jablka , žampiony, hlíva ústřičná a další ovoce a zeleninu.Prodáváme i český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks .Řidič přijímá objednávky na telefonim čísle : 606 575 578.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sběrný dvůr bude mít od soboty 3.6.2017 novou otevírací dobu . Otevřen bude vždy jen v sobotu od 8.00 do 17.00 hodin.  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na dětském hřišti se 12.6.2017 našel klíč. K vyzvednutí je na obecním úřadě.

.....................................................................................................................................................................................................................

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Bošovice vyhlašuje výběrové řízení na místo učitele/učitelky  1.stupně  základní školy.Nástup od 28.8.2017.                                                                                                        

Přihlášky zasílejte do 12.6.2017 na adresu : Základní škola a Mateřská škola Bošovice, Školní 106, 68355 Bošovice. 

......................................................................................................................................................................................................................

Papouščí zoologická zahrada zve na výstavu figurek z kukuřičného šustí, která proběhne  do 20.června. Výstava je prodejní. Své výrobky představí Františka Snopková z Uherského Hradiště - držitelka Ceny Vladimíra Boučka za zachování a rozvoj lidové umělecké výroby. Otevřeno denně od 10 do 18.00 hodin. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V sobotu dne 17. června 2017 se koná v Bošovicích v areálu na Hájku Branný závod pro děti a mládež. Je to sportovně - vědomostní soutěž ve třech věkových kategoriích. Pro děti je připraven táborák a špekáček s pitíčkem zdarma, pro dospělé bufet. Akce začíná v 10 hod.Na akci vás srdečně zvou Moravané z Bošovic.  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tým firmy Nábytek Mikulík Vranovice Vás zve na tradiční Den otevřených dveří.Chcete si užít krásnou neděli plnou zábavy? Přijďte k nám 25. června na Den Otevřených Dveří 2017.Připraven je pro Vás celodenní program od 9,00 – do 18,00 hodin.Můžete se těšit na živou hudbu, taneční vystoupení, módní přehlídku a hudební skupinu Verona. Pro děti jsou připraveny soutěže, dárky a atrakce zdarma.  Návštěvníci mohou využít mimořádných slev nábytku v den konání akce, dále vyhlídkové lety helikoptérou a proběhne i zákaznická soutěž o hodnotné ceny. Po celý den vstup ZDARMA, moderuje Petr Holík. Přijďte strávit nedělní den k nám do Vranovic a odnést si spousty zážitků nebo nábytku. Těšíme se v neděli 25. června od 9,00h.Tým firmy Nábytek Mikulík .

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD