Aktuality

Zveřejněno 10. 7. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 10.7.2017

Proběhne: 10. 7. 2017 – 12. 7. 2017

  info_rozhlas.jpg

Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravotní středisko Otnice - Mudr. Víšková oznamuje , že v době od 7.7.2017 do 14.7.2017 nebude z důvodu dovolené ordinovat. Zastupuje Mudr. Pikolon Šaratice Lékarna Otnice bude mít v tomto období to je od 7.7. do 14.7.2017 také z důvodu dovolené zavřeno.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MVDr. Zámečník oznamuje, že bude v úterý 11.7.2017 od 8.00 hodin v naší obci očkovat králíky, psy a prasata. Přihlásit se můžete u pana Stanislava Königa, Vývoz 26, tel.  702 039 645.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Farnost Bošovice pořádá ve čtvrtek 13.července 2017 poutní zájezd do Březiny u Křtin. Odjezd ze zastávek v Bošovicích je v 16.00 hodin, návrat po 20.hodině. Autobus zastaví přímo u kostela, je to tedy příležitost i pro ty, kdo se hůře pohybují. Srdečně zvou farníci z Bošovic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude v úterý 11.7. od 13:30  do 13:50 h prodávat nakladačky ze Znojma,meruňky ze Strážnice ,nové brambory ze Znojma,novou cibuli a česnek .Dále nabízíme domácí rajčata, papriky,okurky, žampiony, hlíva ústřičná a další ovoce a zeleninu.Prodáváme i český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks.Řidič přijímá objednávky na nakladačky na telefonim čísle : 606 575 578.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravotní středisko Otnice, zubní lékařka oznamuje, že ve dnech 23.6. - 10.7.2017 nebude ordinovat z důvodu dovolené. V akutních případech bude v níže uvedených dnech zastupovat :

3.7.-7.7.2017 Pohotovost Brno, Úrazová nemocnice

10.7.2017 MUDr. Pirner ,Újezd u Brna

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD